Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Ing. Martin Jiránek
H. Faltysová
Občan H. Faltysová má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Tomio Okamura
Kateřina Svobodová
Občan Kateřina Svobodová má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

David Smoljak
DL
Občan DL má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

jakol
Občan jakol má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Jan Zahradil
chlestakof
Občan chlestakof má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Václav Krása
Petr Komůrka
Občan Petr Komůrka má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

magic woman
Občan magic woman má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Pavel Telička
Ballonnn
Občan Ballonnn má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Zuzana Majerová Zahradníková
prof. Ing. Ivo Vondrák, CSc.
Ing. Patrik  Nacher
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Senat

Dobry den pane Nacher, chapu ze se nemuze vyhlasit referendum, npr, o koncesionarskych poplatcich. Ale referendum o zru...

RNDr. Luděk Niedermayer
Jiří Kohoutek
Jiří Kohoutek vložil nový článek

Energetika a národní zájem

V zákrytu za koronavirovou epidemií a s ní souvisejícími jevy probíhá mnoho jiných závažných dějů a událostí, kterým není věnována ve veřejném prostoru pozornost, kterou by si zasloužily.

Bc. Martin Půta