NATO
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Komentář na facebookovém profilu k jedmu magickému ránu.
Komentář na facebookovém profilu k řešení sociální situace seniorů a rodin s dětmi.
Komentář na facebookovém profilu k daňovému balíčku a jeho vetu.
Komentář na facebookovém profilu k Berndovi Posseltovi a magazínu Forum24 Pavla Šafra.
Komentář na facebookovém profilu ke koronaviru.
Komentář na facebookovém profilu k současné situaci.
Komentář na facebookovém profilu k Pirátům.
Komentář na facebookovém profilu k nárůstu pozitivně testovaných.
Dobry den pane Nacher, chapu ze se nemuze vyhlasit referendum, npr, o koncesionarskych poplatcich. Ale referendum o zru...
Komentář na facebookovém profilu k energetice.
V zákrytu za koronavirovou epidemií a s ní souvisejícími jevy probíhá mnoho jiných závažných dějů a událostí, kterým není věnována ve veřejném prostoru pozornost, kterou by si zasloužily.
Komentář na facebookovém profilu k řešení odpadů.