Myslíte, že se ČSSD dostane do sněmovny?
Nezdá se, že by nějak reflektovala neustálý pokles preferencí. A vy sám budete kandidovat?

Nezdá se, že by nějak reflektovala neustálý pokles preferencí. A vy sám budete kandidovat?
Komentář na facebookovém profilu na téma vyslovení nedůvěry vládě.
Předávání otěží ze starš generace do rukou té mladší je normální a běžné. roblém nastává tehdy, kdy nastupující generace nedbá na zkušenosti té starší a kdy postrádá dostatek morálky a empatie.
Politické strany začínají představovat své politické programy, ale nechtějí říkat pravdu, jak budou řešit obrovské zadlužení a zejména skutečné problémy České republiky a jejich občanů. Prostě se populisticky bojí před volbami rozkrýt politické karty
Západní politici se velmi často utápí v politické korektnosti, namísto toho, aby využili znalostí a argumentů odborníků, popisující skutečné příčiny problémů dnešního světa.
Komentář na facebookovém profilu k omezování práv neočkovaných
Přiznám se, že jsem odvolání pana hejtmana Netolického nepochopil, i když dlouhodobě si nemyslím, že by v DR jakékoliv státní firmy měli zasedat politici. Já bych oddělil dvě věci. Tou první je vnitrostranické soupeření o vedení strany. A tady nevidím nic nedemokratického na tom, když vítězný předseda si své spolupracovníky sám vybere. Je to
Přijde vám normální odvolat straníka a nahradit ho opozičním politikem, a to jen proto, že řekl svůj názor? Začíná to bý...
Současná kauza Vrbětice ukazuje buď na dlouhodobě připravenou zpravodajskou hru s cílem pomoci pravici zvítězit ve volbách. Nebo je to klasická hra "vrtěti psem", opět s cílem oslabit vládní koalici. Ať je to tak či onak, jak hluboko politika klesne
Děkuji za dotaz a za doplnění otázky. Nechci s vámi polemizovat, ale i v našich zemích působily jednotky SS, které byly tvořeny našimi občany. Aůe spuhlasím, že to nebylo v rozsahu ukrajinské SS. Souhlasím, že řada jednotek byla určena proti civilnímu obyvatelstvu a proti odporu. Příkladem může být podíl banderovců na zabití 20 obyvatel obce
Přečetl jsem si Vaše vyjádření k dotazu "Znamená toto mlčení souhlas" ohledně Vašeho postoje k neonacistsky laděnému prů...
Výhodou každé demokracie je, že se bčané mohou ptát politiků na cokoliv a mohou vyjádřit své názory. Po pravdě řečeno, ani já jsem ve sdělovacích prostředcích nezaregistroval "Pochod vyšívanek". To, že Ukrajinci vytvořili SS divizi a bojovali na straně nacistů bylo z historického hlediska logické. Prostě využili wermacht k tomu, aby se zbavil
1.5 2021 ukrajinští neonacisti poprvé uspořádali tzv. „Pochod vyšívanek“ v Kyjevě na počest výročí založení SS divize Ha...
Přál bych si, aby naši politici - zástupci občanů, hájili skutečné národní zájmy České republiky. A osobně jsem přesvědčen, že základním zájmem naší země je zajištění bezpečnosti.
Komentář na facebookovém profilu k projevu prezidenta Zemana ke kauze Vrbětice
Na Sjezdu ČSSD jsem nebyl, ale vždy když padlo nějaké takové vyjádření, pak se hovořilo o jediné "demokratické" levicové straně. Já osobně považuji nejen ČSSD, ale i KSČM za levicovoé strany, ale po pravdě řečeno, je mezi nimi velký napnulismus. Ten tu panuje od roku 1989, kdy byla sociální demokracie spoluobnovena a tento problém se zv
Proč Váš předseda říkal na sjezdu že ČSSD je jediná levicová strana v ČR? Komunisté jsou dle ČSSD jaká strana? Františe...
Souhlasím s americkou administrativou s ukončením mise Resotute Support a předání bezpečnostní odpovědnosti ANA a ANP. Mimochodem, praávě neschopnost afghánských bezpečnostních sil oddálila odchod a ukončení této mise. Je třeba se vrátit na začátek a připomenout, že to byl Tálibán, který zosnoval útok na USA a proto byl vyvolán článek 3 ve vz
Nový prezident USA Joe Biden prohlásil, že bude pokračovat v realizaci podepsané dohody bývalého prezidenta Donalda Trum...
Komentář na facebookovém profilu k vyhoštění ruských diplomatů kvůli explozi ve Vrběticích