Se svým psem debatuji, se slimáky to neumím, vzkázal Paroubek ODS

05.03.2010 14:02

Šnečí antikampaň přešel Jiří Paroubek s humorem. Chtělo by to ale také něco pozitivního, nabádá předseda ČSSD občanské demokraty.

Se svým psem debatuji, se slimáky to neumím, vzkázal Paroubek ODS

Občanští demokraté natiskli žertovné billboardy, na kterých jejich rival Jiří Paroubek zápasí proti plžům či proti poplatkům u veterináře. „Myslíte ty plakáty se slimáky? A taky s nějakými pejsky tam něco bylo, ne? ODS prostě není schopna ničeho konstruktivního," řekl předseda ČSSD ParlamentnímListům.cz.

"Kdyby předvedli program, tak bych to uvítal, aspoň by bylo s čím debatovat. Se slimáky a s pejsky debatovat nedokážu. Se svým psem ano, to se přiznám, že někdy s ním debatuji docela rád... už taky proto, že se nemůže bránit," vzpomněl si na fenku baseta Tony.

Mluvčí ODS Petr Kupka redakci ParlamentníchListů.cz vysvětlil, že se v případě padesátky billboardů jedná o vtip, který má parodovat předvolební sliby sociální demokracie. Podle Kupky dá navíc strana prostor tvořivosti svých příznivců, kteří mohou do Polygonu zasílat vlastní náměty, jak dále sliby sociálních demokratů zesměšnit.

ČTĚTE TAKÉ:
Paroubek zápasí se šneky, vtipkuje ODS
ODS uvádí: Vytvoř svého Paroubka, nejlepšího otiskneme 

Něco pozitivního, prosím

"Já si myslím, že by pánové měli začít vnímat to, že v posledních týdnech jsou vnímáni jako zcela destruktivní strana. Provádějí obstrukci, dokáží jenom urážet," míní Paroubek.

"Myslím, že by to chtělo něco pozitivního, ale nechci jim radit, mně to v zásadě vyhovuje," pochvaloval si náskok sociální demokracie v předvolebních průzkumech.

Podle svého šéfa Lidový dům odvetu za šneky a veterinární ordinaci nechystá. „Já myslím, že ne. Jediné co chystáme je, aby se lidé dozvídali o našich názorech a o našem programu," uzavřel předseda ČSSD.

Plakáty z kampaně ODS namířené proti Jiřímu ParoubkoviFoto: Archiv ODS

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Jan Černý

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Babiš málem brečel. Proč? ČT, Milion chvilek, k tomu přidal silná slova

23:31 Babiš málem brečel. Proč? ČT, Milion chvilek, k tomu přidal silná slova

Opět i tuto neděli sepsal premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš své tradiční facebookové hlášení…