Proč
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Stejně ČT a Rozhlas budou i nadále placeni z našich peněz, i když z rozpočtu? Navíc je pravda, že v první fázi je chcete...
Stejně ČT a Rozhlas budou i nadále placeni z našich peněz, i když z rozpočtu? Navíc je pravda, že v první fázi je chcete...
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na debatu ve vysílání Českého rozhlasu o financování veřejnoprávních médií
Odhalené zásahy do soudního spisu, rozpory v rozhodování a minimální postihy. Případy Městského soudu v Praze ukazují vážné selhání systému kontroly justice i odpovědnosti.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zahraniční politice a úpadku mezilidských vztahů
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k příčinám nedostatku domácích zaměstnanců ve stavebnictví
Ministr dopravy Ivan Bednárik se ve Wrocławi setkal s ministrem infrastruktury Polské republiky Dariuszem Klimczakem.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k současné české politické scéně
Dobrý den. Nemyslím si, že NATO skončí. NATO není jen USA, i když jde o naprosto klíčového člena. Navíc mezi vyjádřeními amerického prezidenta na sociálních sítích a realitou bývá velký, opravdu velký rozdíl.Každopádně případný odchod USA by pro zbývající země znamenal velký problém (včetně finančního) a trvalo by nejméně 10 le
Občanská demokratická strana zveřejnila Dubnovou výzvu vládě Andreje Babiše, která míří na ochranu veřejnoprávních médií.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k odmítnutí účasti prezidenta Pavla na summitu NATO
Dobrý den. Vyvolávat 3. světovou válku, když jeden ze členských států se cítí zneužíván a zrazen ostatními, i když sám činí to, co by činit podle neměl. Washingtonská smlouva - natoaktual.cz V minulosti jsme měli mnoho bezpečnostních paktů, vždy záleží na rovnováz
Dopis předsedovi vlády, týkající se účasti na summitu NATO
Jak je podle vás možné, že tu vládnou stále kmotři, jak sama tvrdíte? Co je podle vás špatně? Nemyslím fakt, že vládnou,...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výdajům na obranu
Koho považujete za mocné, koho za zlo a koho a jak bychom měli porazit? Podle mě mocní měli moc vždy a ne že by ji nezne...
Pojedetena setkání do Brna?