A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Proboha , myslíte, že až se vyšetří dozimetr bude Vás někdo chtít ve vládě?
Projev na 23. schůzi Senátu ČR 15. dubna 2026 k informacím vlády ČR o pozicích vlády a programu neformálního zasedání hlav států a předsedů vlád, které se koná ve dnech 23. - 24. dubna 2026.
Projev na 14. schůzi Poslanecké sněmovny 15. dubna 2026 k vládnímu návrhu zákona, kterým se mění některé zákony v oblasti veřejných rozpočtů.
Není vám stydno, takhle opovrhovat nejen ženami, ale i jejich právem se svobodně rozhodnout o případné interrupci nebo o...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k násilnému chování dětí.
Ať si vznikají, když na to nebude přispívat stát. Podle mě ten by měl přispívat jen ty, co pomáhají třeba nemocným nebo ...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Brně a lidem v něm.
Zajímavé je, že na zvýšení třeba důchodů je máte. Není ale podpora rodin stejně důležitá?
Prý vám na to nechce dát Schillerová peníze. Je to tak? A dojde tedy ke zvýšení nebo ne? Proč se důchody zvyšují pořád a...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke "zcenzurovanému" rozhovoru s prezidentem Pavlem.
Omlouvám se za pozdní odpověď. Tuto otázku jsem objevila až dnes.Politik si musí zvyknout na pomluvy a nálepkování. Nelíbí se mi to, ale nemohu s tím nic dělat. Bránit se mohu jen tím, že se nezaleknu a budu pokračovat ve své práci. Nedám se umlčet.
Omlouvám se za pozdní odpověď. Našla jsem tuto otázku až teď.Ano. Jsem zásadně nesmiřitelná proti nelegální masové migraci.
Omlouvám se za pozdní odpověď. Vaši otázku jsem objevila až teď.Onu, nebudu se bránit. Ať si každý nálepkuje, jak chce. Jako politik musím snést i blbou a nepravdivou kritiku.
Dobrý den. Děkuji za váš pohled, ale statistiky hovoří jasně. Kdyby důvodem pro pokles porodnosti byly jen ekonomické důvody, pak by nejvíc dětí měli ti bohatí. Ale je to přesně naopak. Nejvíc dětí mají v chudých státech kolem rovníku. Mám malé vnouče a vidím, co vše se na dítě dá koupit. Ale všechny ty vymoženosti mít nemusíte.A ani v bohatý
Děkuji za podporu. Souhlasím, že lidé jsou za nedigitální život trestáni, a budu proti tomu bojovat. Právě dnes v Senátu projednáváme první návrh změn. Držte nám palce.
Myslíte, že dnes ještě existuje supervelmoc? Považujete za supervelmoc Rusko nebo Čínu? A kdo je podle vás nyní nejsilně...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke změnám financování veřejnoprávních médií.
A chápu vás dobře, že za nízkou porodností jsou podle vás důvody jako, že si mladí chtějí užívat nebo kariéra? Já si mys...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Lence Šimůnkové.