„Pavel Novotný do basy.“: Řeší se nejen útok na Slováčka, ale i na seniory

20.06.2024 14:53 | Zprávy

„To, co dělá „pan“ Novotný, je na zápis do tisícileté kroniky ubohosti. Slovně onanovat nad fotkou dcery a otce v rámci Dne otců může skučně jen morální mrzák,“ říká na adresu řeporyjského starosty a člena ODS Pavla Novotného, který se do ní opět „opřel“ na sociálních sítích, předsedkyně KSČM a europoslankyně Kateřina Konečná. Novotný tentokrát nevynechal ani její rodinu. Promluvil i právník a nově zvolený europoslanec, Ondřej Dostál.

„Pavel Novotný do basy.“: Řeší se nejen útok na Slováčka, ale i na seniory
Foto: Repro Facebook
Popisek: Předseda ODS Petr Fiala se starostou Řeporyjí Novotným

Řeporyjský starosta a člen ODS Pavel Novotný se na sociálních sítích opět „opřel“ do předsedkyně KSČM a europoslankyně Kateřiny Konečné. Na paškál si tentokrát vzal i její blízké. Jejího otce, se kterým se vyfotila na Den otců a fotku dala na svůj facebookový profil, označil za „bolševickou zrůdu“. Uvedl, že býval zemědělským tajemníkem OV KSČ. „U nás doma je necháváme žít, ale ukazujeme si na ně, samozřejmě. Říkám, děti, tohle byla bolševická svině, byla u toho, když se tu znárodňovalo ještě v roce 1974(!). Je SKVĚLÉ, že bezmocná KSČM je zcela v rukách KK a ta si ji dodusí. Ale facebook (dle mého i zakonnost) by měly důsledně dbát na označování fotek ‚BOLŠEVICKÉ ZRŮDY‘. Osoby na snímcích NIČÍM jiným nejsou. ZRŮDAMI bolševismu,“ napsal mimo jiné Novotný.

„Víte, to, co dělá „pan“ Novotný, je na zápis do tisícileté kroniky ubohosti. Slovně onanovat nad fotkou dcery a otce v rámci Dne otců může skutečně jen morální mrzák,“ reagovala europoslankyně pro Parlamentnilisty.cz

„Já jeho rodinu, na rozdíl od něj, nekádruji“

Novotný se dostal i k malému synovi Kateřiny Konečné a k jejímu manželovi.

„Snad otec dítěte Konečné (podnikatel) doma zasáhne, až zrůda jen cekne, bude-li se dnes osmiletý syn po hodině dějepisu ptát. V ŘEPORYJÍCH dbáme jako zřizovatel ZŠ na dějepis, který nečeká na devítku, kdy nestihne moderní dějiny. Jestlipak doma v debatě řekne tatínek kapitalista ‚Drž hubu, Káčo, ano synku, ta zrůdná ideologie, jíž je prosáklý i dědeček, skutečně střílela lidi na hranicích, zabila víc lidí než nacismus a v Československu když šli proti ní do ulic, na ty vlastní lidi poslala tanky, fuj thajskl, dědovi to neříkej, ale jasně, že je to v zásadě bolševická zrůda, není od věci vynášet tyhle soudy a dobře vám to říkají v té škole.‘ Snad má mladej takového tatínka,“ rozjel se starosta.  

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: David Hora

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

NOVOTNÝ CHLOUBA ODS., Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré DiskuseJokop , 20.06.2024 16:58:20
,Krásná fotka dvou psychopatů. FETÁK A PROLHAN Ukrajinský signalista. ROVNÝ K ROVNÉMU.

|  20 |  0

Další články z rubriky

Bomba z USA: O střelci na Trumpa se vědělo. Šéfka tajné služby přijala vinu

17:17 Bomba z USA: O střelci na Trumpa se vědělo. Šéfka tajné služby přijala vinu

Ředitelka Tajné služby Spojených států Kimberly Cheatleová uvedla, že útočník, který postřelil prezi…