Andrej Babiš pohrozil: Politika mi nic dobrého nepřinesla, za rok můžu odejít do důchodu

18.10.2018 10:13

Andrej Babiš předstoupil před studenty v rakouském Innsbrucku. Českou republiku před nimi vychválil do nebes. Pochvaloval si, že máme nezávislá média i nezávislou policii a minimální nezaměstnanost. Jedním dechem si však posteskl, že jemu osobně angažmá v politice nic dobrého nepřineslo. Jeho premiérstvím údajně strádá rodina. Mohl by to vyřešit tím, že za rok odejde do důchodu.

Andrej Babiš pohrozil: Politika mi nic dobrého nepřinesla, za rok můžu odejít do důchodu
Foto: Screen: ČT24
Popisek: Andrej Babiš na povolební tiskové konferenci ve volebním štábu hnutí ANO.
reklama

Server iDNES.cz informuje o Babišově promluvě k rakouským studentům v Innsbrucku. Český premiér našim jižním sousedům vykreslil Česko jako jasně prozápadně orientovanou zemi, která je pevně zakotvena v EU a v NATO. Jeho koaliční vláda a ČSSD podporovaná komunisty je prý jasně prozápadní.

Občas se také neshodne s prezidentem. Podle českého premiéra mají oba politici celou řadu rozdílných názorů. „Zeman vyhledává konflikty, já ne. Já nechci dělit společnost. Zkouším být pozitivní,“ uvedl Babiš před studenty. Bylo mezi nimi i pár Čechů. Těm premiér vysvětloval, že by se po studiu měli vrátit do své země a pomoct jí v dalším rozvoji. Měli by se zachovat jako hrdí Češi. Připomněl, že Miloše Zemana kritizoval i za jeho vulgarity pronesené v živém rozhlasovém vysílání.  

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Veřejně si postěžoval, že jemu samotnému vstup do vlády v roce 2013 nepřinesl nic pozitivního. „Byla to pohroma pro moji rodinu i pro moji firmu,“ uvedl Andrej Babiš po přednášce na konferenci zdejší univerzity. „A navíc tloustnu. Ale svoji váhu vám neprozradím,“ dodal s úsměvem.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

22:22 Ovčáček se postavil přívalům hnusu na Filipa. Napsal autorům, co si o nich myslí, hezky od podlahy. A z druhé strany...

Ředitel odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček se znechucením sleduje, …