Černé na bílém. Češi nevymřou, jen budou mít tmavší pleť. Okamura vytáhl data z „orgánu EU“

01.01.2022 12:40

Elity Evropské unie prosazují, aby Česká republika i Evropa byly osídleny imigranty, k nám bych jich měly dorazit dva miliony, píše na svém facebookovém účtu šéf hnutí SPD Tomio Okamura. Dokazuje to podle něj článek, který říká, že „Češi přestanou vymírat, změní jen barvu pleti“.

Černé na bílém. Češi nevymřou, jen budou mít tmavší pleť. Okamura vytáhl data z „orgánu EU“
Foto: Daniela Černá
Popisek: Předseda SPD Tomio Okamura

„Za padesát let se česká populace obarví. Alespoň podle současné projekce Eurostatu by kolem roku 2060 mohly v ČR žít necelé dva miliony cizinců, čtyřikrát více než nyní. Podle demografů Evropské unie by k uvedenému datu do celé Evropy mělo přijít 55 milionů lidí z jiných zemí,“ píše se v článku Bakalových Hospodářských novin z roku 2016.

„Vidíme zde černé na bílém, jakou budoucnost globalistické elity EU pro nás projektují. Hnutí SPD naprosto odmítá masovou imigraci z Afriky a islámských zemí! EU nepomáhá, ale škodí. Čím dříve se z ní dostaneme, tím lépe!“ upozorňuje Okamura.

„Češi přestanou vymírat, změní jen barvu pleti. Eurostat předpovídá milionovou imigraci“ – tak zní název zmíněného článku. A pročpak asi Eurostat, oficiální orgán EU, předpovídá takovou imigraci? „No přece proto, že EU tuto masovou imigraci z islámských a z afrických zemí podporuje!“ pokračuje předseda SPD.

Tomio Okamura

  • SPD
  • Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD)
  • poslanec

„Češi by pak přestali vymírat, ale etnicky homogenní země by se stala minulostí a situace by se tak trochu vrátila do dob meziválečné republiky. Jen Němce by nahradili muslimové z Blízkého východu a severní Afriky a vedle toho nepochybně také Ukrajinci a Vietnamci. A nikoliv v pohraničí, ale ve velkých městech. Národnostní poměry by začaly připomínat současné Švédsko,“ stojí také v textu. To, že EU podporuje via facti masovou imigraci, potvrzují prý i jiné důkazy.

V kontextu toho Okamuru pobavil komentář Ministerstva vnitra ČR, který tvrdí, že Evropská unie a neziskovky nepodporují masovou imigraci a islamizaci – jsou to prý dezinformace.

„Konspirativní, avšak ničím nepodložené tvrzení o organizované snaze nadnárodních ‚elit‘, Evropské unie, OSN, nevládních organizací či českých politických představitelů importovat do Evropy, potažmo České republiky (muslimské) migranty je na kvazi-mediální scéně přítomné již několik let. Aktuálně bylo rozšířeno v kontextu situace na řecko-makedonské hranici a situace kolem pandemie způsobené koronavirem,“ uvedlo Ministerstvo vnitra na svých stránkách jako jeden z příkladů „dezinformací“.

Eurokomisařka Ylva Johansson (bývalá komunistka) před časem řekla, že by Evropa byla bez masové imigrace daleko, „daleko chudší“, a vyzvala k otevření několika nových legálně průchodných cest, aby se počty migrantů ze třetího světa ještě zvýšily.

„Evropa dnes představuje v očích žen a mužů na Blízkém východě a v Africe paprsek naděje a přístav stability. Na to bychom měli být hrdí, a ne mít z toho obavy... Evropa je rakouský policista, který vítá vyčerpané uprchlíky při překročení hranice. To je Evropa, ve které chci žít,“ řekl například tehdejší šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker.

Název dokumentu Evropské komise z dubna 2016 hovoří sám za sebe – Směrem k reformě společného evropského azylového systému a k posilování legálních cest do Evropy. EU podporuje imigraci. Ať už legální či nelegální tím, že ji ex post legalizuje, upozorňuje Okamura.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: nab

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Miloš Zeman byl položen dotaz

420 milionů - na co?

Dobrý den, na co potřebujete takový rozpočet, když už téměř ani necestujete, navíc je tu krize? Nezasloužili by si peníze spíš lidi než pár vyvolených?Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

22:22 Bez solárů nové budovy nebudou. Další plán EU proti Putinovi. Opět šlo přes TOP 09

Evropská komise dnes představila plán zvaný REPowerEU, který je reakcí na těžkosti a narušení globál…