Fanoušci „šéfa“ Pohlreicha budou v hrůze. Tato slova pronesl před kamerou. A to ještě nevěděl, že restaurace zavřou

13.10.2020 15:40 | Zprávy

Hostem Martina Veselovského v pořadu DVtv.cz byl kuchař Zdeněk Pohlreich. K opatřením proti koronaviru se vyjadřoval ještě před tím, než byla vládou zpřísněna - to znamená restaurace zcela zavřeny. I přesto hovořil o absurditě a totálním selhání systému. "Náš obor je mrtvý, je to konec," řekl zhruba před týdnem Pohlreich.

Fanoušci „šéfa“ Pohlreicha budou v hrůze. Tato slova pronesl před kamerou. A to ještě nevěděl, že restaurace zavřou
Foto: reprofoto: DVtv
Popisek: Zdeněk Pohlreich.

Pohlreich úvodem rozhovoru uvedl, že by musel svůj výrok zrevidovat. "Stěžoval jsem si na něco, co je lepší, než je teď. Teď ještě přituhuje," poznamenal Pohlreich. Podle jeho slov nejde vyloučit, že se sbalí a skončí v gastrobyznysu. "Myslím si, že v tuhletu chvíli, aspoň z toho, co vnímám zprávy z médií, tak to bude... Jestli jsme si mysleli, že to bylo tvrdé na jaře, tak teď to bude doopravdy hustý," zmínil Pohlreich. "Nejde o nás, nebo o mně. Každý podnikání končí v okamžiku, kdy nevycházejí kupecké počty. Nemáte lidi z čeho zaplatit, a přestože jsem slyšel pár velice fundovaných výroků, jak se to má dělat správně, tak ta trojčlenka, když nefunguje, tak ten byznys je mrtvej. Já na tom nevidím nic komplikovanýho," podotkl.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: vef

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

21:21 „Obviňte Bidena z podněcování k atentátu.“ V USA to po střelbě na Trumpa vře

Zahraniční média se shodují v tom, že střelbou na republikánského prezidenta Donalda Trumpa se prezi…