Janek Ledecký končí s uměním? Nahrál vzkaz. Nečekaný

05.01.2021 14:34

Zpěvák Janek Ledecký popřál svým fanouškům vše nejlepší do nového roku a neobešlo se to bez překvapení. Online kurz? Někoho tu pěkně oholili. Bláznivé video se šíří po internetu!

Janek Ledecký končí s uměním? Nahrál vzkaz. Nečekaný
Foto: Repro Facebook
Popisek: Zpěvák Janek Ledecký

„Ještě jsem všem nestihl popřát. Všechno nejlepší do novýho roku, koncert je zatím v nedohlednu, ale udělal jsem si kurz. Bejvalej trenér od Lindsey Vonnový mě přijal jako asistenta trenéra, to je takovej pohůnek, pomocník. Je to jen na půl sezóny,“ pochlubil se ve videu zpěvák.

„Taky sem si udělal online kurz ‚Kadeřníkem sám sobě za pár minut denně‘. No tak všechno nejlepší do novýho roku a mějte se rádi,“ doplnil s humorem Ledecký, který si v tu chvíli strhnul kulicha z hlavy a pochlubil se čerstvě nakrátko oholenou hlavou.

K videu pak ještě sarkasticky připsal: „Po ‚Kadeřníkem za pár minut‘ jsem na internetu objevil online kurz ‚Chirurgem sám sobě za pět minut denně‘. V prvním díle je odstranění slepého střeva, ve druhém šedý zákal a v pátém už (konečně) lobotomie. Budu vás informovat.“

Anketa

Má vláda otevřít horská lyžařská střediska?

62%
hlasovalo: 17956 lidí

Zpěvák Ledecký poslední dobou proslul zejména svými kritickými výroky na adresu vlády a jejích nelogických opatřeních. V rozhovoru pro Prostor X například zcela otevřeně prohlásil, že „nebudu dodržovat debilní opatření“. Někteří lidé podle něj budou nosit ze strachu roušky už pořád.

Známou se také stala iniciativa Ledeckého spolu s Danielem Landou, která představila plán, jak by se mohl do České republiky bezpečně vrátit kulturní život. A to přes organizované testování před každým koncertem, sportovním utkáním či jinou hromadnější akcí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

12:47 Jak z pavlače, je zděšena Němcová. A teď se jí přitíží

Senátorku Miroslavu Němcovou v poslední době pobouřilo video ministryně práce a sociálních věcí Jany…