Janek Ledecký končí s uměním? Nahrál vzkaz. Nečekaný

05.01.2021 14:34 | Zprávy

Zpěvák Janek Ledecký popřál svým fanouškům vše nejlepší do nového roku a neobešlo se to bez překvapení. Online kurz? Někoho tu pěkně oholili. Bláznivé video se šíří po internetu!

Janek Ledecký končí s uměním? Nahrál vzkaz. Nečekaný
Foto: Repro Facebook
Popisek: Zpěvák Janek Ledecký

„Ještě jsem všem nestihl popřát. Všechno nejlepší do novýho roku, koncert je zatím v nedohlednu, ale udělal jsem si kurz. Bejvalej trenér od Lindsey Vonnový mě přijal jako asistenta trenéra, to je takovej pohůnek, pomocník. Je to jen na půl sezóny,“ pochlubil se ve videu zpěvák.

„Taky sem si udělal online kurz ‚Kadeřníkem sám sobě za pár minut denně‘. No tak všechno nejlepší do novýho roku a mějte se rádi,“ doplnil s humorem Ledecký, který si v tu chvíli strhnul kulicha z hlavy a pochlubil se čerstvě nakrátko oholenou hlavou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: AZy

Ing. Jan Bartošek byl položen dotaz

K čapímu hnízdu

Dobrý den, podle mě je hlavní problém v tom, že kauza po tolika letech nebyla uzavřena, vás tento fakt neznepokojuje? Padni komu padni, ale aby jak je možné se soudy tak vlečou? To není jen tento případ

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Babiš z dovolené odpověděl na „fialovský“ výsměch venkovu

13:59 Babiš z dovolené odpověděl na „fialovský“ výsměch venkovu

Jen pár stokorun. Pokud nejezdíte ve staré škodovce a netopíte uhlím. To slibuje ekonomka NERVu Hele…