Patrik Banga: Kdo se omluví po zveřejnění videa, na němž fanoušci Ortelu hajlují?

1. 12. 2016 11:54

Redaktor a romský aktivista Patrik Banga se zapojil na svém facebookovém profilu do nejnovější „kauzy“ kolem předávání cen Českého slavíka, kdy stříbrná místa v kategorii kapel i zpěváků si odnesla kapela Ortel a její zpěvák Tomáš Ortel.

Patrik Banga: Kdo se omluví po zveřejnění videa, na němž fanoušci Ortelu hajlují?
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Tomáš Ortel, frontman kapely Ortel.

Radek Banga alias Gipsy.cz pak na protest proti nacionalistické kapele odešel ze sálu, následně se pak internet plnil jeho vulgárními písněmi. 

„Já jsem fakt zvědavej na to, kolik lidí se omluví, až Vít Klusák zveřejní záběry hajlujících fanoušků Ortelu. Kdo potom bude tvrdit, že Ortel nepodporuje nácky...“ poznamenal dnes Patrik Banga na svém profilu. 

„Ale no tak... Chtělo by to trochu názorové konzistence. Ty taky můžeš za každého romského zloděje a násilníka?“ zeptal se následně jeden diskutující. A Banga překvapivě odpověděl. „No, pokud budou krást pod mým vedením, tak bych řekl, že i jo,“ uzavřel.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...

21:20 Je nutné udržet parlamentní demokracii před Milionem chvilek, vyzval Václav Klaus před zaplněným sálem. A když spatřil v publiku šéfa Rozhlasu...

REPORTÁŽ Jakou cestu jsme od sametové revoluce ušli? 30 let po pádu komunismu jsou na Západě podle V…