Pitomce ze mě dělali, obořil se Hamáček na Fridrichovou z ČT. Postrašil Okamurou

16.09.2020 13:01 | Zprávy

Youtuber Standa si tentokrát pozval do studia předsedu ČSSD Jana Hamáčka. Spolu probrali opatření proti koronaviru i možnosti vlády Andreje Babiše. „Dneska by na ministerstvu vnitra buď seděl osobně Tomio Okamura, nebo někdo jím nominovaný,“ zhrozil Standu ministr. Upozornil na neprofesionalitu České televize, konkrétně pořadu Nory Fridrichové. „Oni si z toho udělali srandu a ze mě udělali pitomce,“ zlobil se Hamáček. Na spolupráci s Andrejem Babišem jako krizovým manažerem si nemůže stěžovat.

Pitomce ze mě dělali, obořil se Hamáček na Fridrichovou z ČT. Postrašil Okamurou
Foto: repro YouTube kanál STANDASHOW
Popisek: Ministr vnitra Jan Hamáček na rozhovoru u Youtubera Standy

Ministr vnitra Jan Hamáček poskytl rozhovor youtuberovi Standovi, který provozuje pořad Standashow. Na rozhovor přišel již v tradičním červeném svetru. K červenému svetru směřovala i první otázka. Zájem o něj mělo projevit i muzeum. Jinak má doma desítky červených svetrů. „Teď nechodím v ničem jiným než v červeném. Že spím v červeném pyžamu a tak dále, ale já mám červenou rád,“ sdělil Hamáček.

„Pane Hamáčku, říkal jsem si, že musím využít situace,“ pověděl Standa, načež se oblékl do červené mikiny. Červená je i ústřední barva předvolební kampaně ČSSD. Prý se vede již od revoluce debata o tom, jakou barva by měla mít ČSSD, jelikož všude v Evropě používají červenou. V České republice však nedošlo k rozpuštění komunistické strany, která si červenou barvu ponechala. Sociální demokracie tak používala oranžovou barvu. Prý však bylo třeba se vrátit k tradici – k červené barvě.

Jako hrdina se necítí. Údajně dělal pouze svoji práci. „Já si říkám, že přece lidi nevolí podle toho, jestli ti ministři udělali svoji práci nebo ne. To má být automatický, takže musíme asi přinést něco víc,“ okomentoval předseda ČSSD probíhající kampaň do krajů a do Senátu. Rozhodně nejde říct, že bychom zvládli koronavirus. „Já jsem velmi opatrný, a pokud si vezmete nějaké mé výroky, tak já jsem celé léto říkal, že to není konec. Je to takové soužití s tygrem v kleci a že ten tygr zrovna spí a až se zase vzbudí, tak ho budeme muset nějakým způsobem zabavit, aby nás nesežral. Ono už to pomalu je tady. Ta čísla jsou horší, než byla na jaře,“ pověděl Hamáček.

Dále v rozhovoru objasnil, jak to bylo s dnes již virálním videem, kdy Česká televize natáčela s Hamáčkem rozhovor, kdy předseda ČSSD musel před živým vstupem do České televize spolu s jejími pracovníky řešit vztek a vulgární výrazy souseda, kterému se nelíbila světla mířící mu do oken v deset hodin večer.

Video zachycující vztek a nadávky souseda Jana Hamáčka

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

koronavirus

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: tle

Pochybnosti

Paní senátorko,ukázal Vám osobně někdo tzv dopis na rozloučenou vraha Kozáka? Původně dokonce mluvila o dvou dopisech.Ověřoval někdo pravdivost textu těchto dopisů? Skutečně bylo objektivně a dokonale zjištěno,že spáchal i vraždu v Klánovicích? Je dostupná analýza shody zbraně? Vše je velmi bizardní...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Aliance pro rodinu placená z Ruska? Pochyby: Richterová křičí, soud kývá. Zvláštní

9:48 Aliance pro rodinu placená z Ruska? Pochyby: Richterová křičí, soud kývá. Zvláštní

TÝDEN V MÉDIÍCH Z takzvaného boje za svobodu slova a za novinářskou objektivitu a nezávislost se vyv…