Vláda zabíjí lidi, ohromil pravicový politik

24.02.2016 12:22

Člen Svobodných Ondřej Martínek došel k závěru, že česká vláda zabíjí lidi. A to přesto, že „ochranou lidského života“ zaštiťuje jakékoliv omezení svobody. Proto sepsal text, kde by podíl vlády na smrti objasnil.

Vláda zabíjí lidi, ohromil pravicový politik
Foto: Hans Štembera
Popisek: Demonstrace Strany svobodných občanů proti povinným kvótám EU na uprchlíky

„Přitom ať se snaží jakkoliv, bilance politiků je vždy záporná,“ píše Martínek. Typickým příkladem může být třeba boj proti drogám. Bohulibý záměr vytrvale přehlíží, jak může například konopí ulevit lidem s chronickými bolestmi. „Přestože nejsou věděcké důkazy, že by užívání marihuany někoho zabilo, a dlouhodobé užívání má menší následky než u alkoholu nebo cigaret, vláda pokrytecky řadí marihuanu mezi zakázané látky,“ píše. A přináší konkrétní příběhy.

„Třeba důchodkyni Márii Brodskou, která spáchala sebevraždu bezprostředně poté, co státní zástupce počtvrté otevřel její stíhání za to, že pěstovala konopí a vyráběla masti. Bez nich jí hrozila amputace nohou,“ píše.

CELÝ TEXT ZDE

Politici sice slibují, že zařídí distribuci legální marihuany, jenže ačkoliv zákon schválila již na začátku roku 2013 ještě minulá sněmovna, o běžné dostupnosti konopí si mohou pacienti nechat jen zdát.

„Je absurdní, že země, kde si už hulení dokázalo vypěstovat tradici, nedokáže tuto léčivou rostlinu zajistit těm nejpotřebnějším,“ stěžuje si Martínek. Navrhuje proto zatlačit na vládu. Nejlepší by prý bylo legalizovat marihuanu úplně, jako to už udělaly některé státy USA.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Zkušený politik Vlastimil Tlustý před kamerou PL promluvil o možném plánu Zemana na záchranu ČSSD. Takto to prý asi bude

20:07 Zkušený politik Vlastimil Tlustý před kamerou PL promluvil o možném plánu Zemana na záchranu ČSSD. Takto to prý asi bude

HORKÉ TÉMA Moderátor TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka v pořadu Horké téma přivítal někdejšího mi…