Zakroutí nám krkem? Migrace prostě bude. Mirek Topolánek k Zemanovi a všemu, o čem se mluví

18.06.2018 7:02

Neúspěšný kandidát na prezidenta Mirek Topolánek se ve svých twitterových komentářích rozepsal o současné politické situaci. Především o nominaci ČSSD týkající se Miroslava Pocheho na post ministra zahraničních věcí, kterou odmítají komunisté i prezident Miloš Zeman.

Zakroutí nám krkem? Migrace prostě bude. Mirek Topolánek k Zemanovi a všemu, o čem se mluví
Foto: Vít Hassan
Popisek: Mirek Topolánek

„Jestli si, Jane Hamáčku, toho Pocheho neprosadíš, tak seš u mě mrtvej Homolka,“ napsal mimo jiné v této souvislosti Topolánek.

Anketa

Líbilo se vám Zemanovo ,,pálení trenek"?

89%
11%
hlasovalo: 10610 lidí

A pak dodal: „Pokud ustoupí Hamáček teď, tak tam ani nemusí chodit. Mimochodem, jsem proti nekontrolované migraci, speciálně neintegrovatelných a netolerantních muslimů, šířících nenávist a šaría. K migraci docházelo, dochází a docházet bude,“ sdělil Topolánek.

A následně se pustil i do diskuze s Petrem Paulczyňskim. „A ty bys tam vážně chtěl takovýho protiizraelského eurodobytka?“ zeptal se Paulczyňski Topolánka.

„To přece vůbec není o Pochem. Jde o to, jestli socani vůbec v kabinetu budou hrát nějakou roli. Takhle by do toho přišli jako úplní lůzři,“ odvětil Topolánek.

„Babiš připomíná Pocheho ‚škraloup‘. Rozepsal příspěvek straně na deset členů, aby nemuseli platit daň. Fuj, ale dělo se. Zato Babiš, lilium. Ten nedal, ale půjčil, aby mu tam někdo neudělal revoluci,“ poznamenal také Topolánek.

Mirek Topolánek

  • BPP
  • Kandidát na prezidenta v roce 2018
  • mimo zastupitelskou funkci

Své pak Topolánek napsal i k hlavě státu Miloši Zemanovi. „Vím, že krmím arcitrolla. Takže: rozhodli jsme se poplivat všechny hodnoty, které jsou nám drahé. Za nástupce TGM, Edvarda Beneše a Václava Havla jsme si zvolili toto,“ připojil k fotografii.

„Pane Topolánku, myslel jsem, že v demokracii se bojuje silou argumentů. Jste chudák...“ napsal mu pak jeden z reagujících, Dušan Kurka. „Silou argumentů se bojuje jen s těmi, kteří je poslouchají a respektují. To je v tomto případě vyloučené. A neohánějte se demokracií. To je jen vláda většiny. To nevypovídá nic o míře svobody. Jen v demokracii je možné, aby si lidé zvolili ty, co jim pak zakroutí krkem,“ zareagoval Topolánek.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Schwarzenberg: Hospodářství funguje, všichni zbohatli. Starý průmysl musel skončit

13:05 Schwarzenberg: Hospodářství funguje, všichni zbohatli. Starý průmysl musel skončit

Jedním z hlavních témat interview s emeritním předsedou TOP 09 byla osoba Václava Havla. Dle Karla S…