Zástupcům střelců došla trpělivost. Po „bukanýrském náletu“ Pirátů a jejich fandů vše zveřejnili

08.10.2021 19:35 | Zprávy

Liga Libe – Petice proti nesmyslným zákazům legálních obranných prostředků se na svém facebookovém profilu dostala „do křížku“ s Piráty. „‚Pirátské kousky‘ nás stály, věřte, nemálo energie, nervů i času,“ poznamenává mimo jiné Liga Libe.

Zástupcům střelců došla trpělivost. Po „bukanýrském náletu“ Pirátů a jejich fandů vše zveřejnili
Foto: LIGA LIBE
Popisek: LIGA LIBE logo

„Ještě něco k nadcházejícím volbám. Poslední dny zde dáváme ty kandidáty do Sněmovny, kteří v minulosti pro naši věc udělali nejvíce. No a zde nás zajímá především horní tabulka. Tady mohou totiž příslušníci naší nemalé komunity (a chodí nám sem tisíce lidí denně) naopak vidět a připomenout si včas ty poslance, kteří se ohledně finálního hlasování ohledně pro nás tak kromobyčejně důležitém ‚ústavním dodatku‘ postavili ve Sněmovně proti zájmům a právům nejen statisíců českých střelců, myslivců a majitelů legálních zbraní, ale všech těch dalších milionů našich občanů, kteří by i do budoucna rádi chtěli nabývat, užívat a nosit sebeobranné prostředky,“ napsala Liga Libe ve svém prvním příspěvku s tím, že většina z těchto politiků nyní znovu usiluje o hlasy voličů. „Ono ‚zdržení se‘ u některých je v reálu jen mazané (a vlastně i zbabělé) PROTI (a to oni věděli a vědí...). Další případné dost užitečné vodítko, ne?“ sdílí s odkazem na hlasování o změně ústavního zákona – doplnění o právo na držení zbraní.

„Následný příspěvek zde ani neměl být, ale po doslovném ‚bukanýrském náletu‘ na tyhle stránky – a to nejen dnes - je tato osvěta asi již fakt nezbytná... Napadání, výčitky. Nejen proč sem dáváme (s konkrétními zásluhami o věc) kdekterého politika z různých stran – anebo dnes například, proč tu (trapně a zbytečně?) uvádíme jmenovitě ty z poslanců, co se ve Sněmovně při hlasování zdrželi (což je proti) či byli přímo proti ‚ústavnímu dodatku‘. Prostě, my opravdu nemůžeme za to, že nejvíce takových bylo z Pirátské strany...,“ píše Liga Libe na svém facebookovém profilu o pár hodin později.

„Ono, jak se koneckonců už v bibli (Matouš 7:15-20) praví: „Po jejich ovoci poznáte je.“ Takže pro ty z pirátských poslanců, kandidátů i jejich příznivců, co tu tak minulé dny trojčili, krátké připomenutí. Aneb aniž bychom z toho chtěli dělat nějakou snad ‚knihu hříchů‘, následně důvody, proč se zrovna oni svým konáním (pro ně ‚překvapivě‘) profilovali jako strana, které se legální soukromé zbraně ve společnosti očividně zajídají... Olovo. Zde si připomeňme pro pořádek, kteří konkrétně pirátští europoslanci pomohli prosadit Evropské komisi ony zákazy olova ‚na mokřadech‘ (tedy podle bruselské definice kolem doslova každé louže). Odpověď, byli to všichni z nich (pro úplnost, spolu s europoslanci z TOP 09 – kromě těchto dvou partají byli všichni proti zákazům olova, resp. pro revizi zákazů... viz https://www.facebook.com/LIGA.LIBE/posts/4392959550715640),“ uvádí dále Liga Libe.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat

Kalousek

Dobrý den, vy na jednu stranu děkujete Kalouskovi, že stranu vybudoval, ale na druhou stranu ho odmítáte dát na kandidátku. Není to od vás tak trochu pokrytecké a neuctivé vůči němu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Atentát na Trumpa: „Selhání bezpečnosti.“ Svědek na střelce upozorňoval policii

6:55 Atentát na Trumpa: „Selhání bezpečnosti.“ Svědek na střelce upozorňoval policii

AKTUALIZUJEME Republikánský kandidát na prezidenta Donald Trump přežil pokus o atentát na předvolebn…