Zeman pronese poslední vánoční poselství v tomto funkčním období

26.12.2017 6:08

Poslední vánoční poselství během svého současného volebního období dnes ze zámku v Lánech pronese prezident Miloš Zeman, připomíná ČTK.

Zeman pronese poslední vánoční poselství v tomto funkčním období
Foto: Twitter J. Ovčáčka
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Projev ze záznamu ve 13:00 odvysílají televize Nova, ČT1 a ČT24, TV Barrandov, servery Blesk.cz a Seznam.cz a Český rozhlas na stanicích Radiožurnál a Český rozhlas Plus.

Zeman minulý týden v TV Barrandov avizoval, že kromě zdraví, štěstí či úspěchu bude lidem v poselství přát, aby se nikdy a nikým nenechali manipulovat a byli svobodní a sebevědomí.

V loňském projevu Zeman oceňoval, že dobrý stav ekonomiky se promítá do životní úrovně Čechů. Kritizoval nízké veřejné investice, zatížení ekonomiky dotacemi na obnovitelné zdroje či některé sociální dávky. Odmítl, aby Česko dobrovolně přijímalo migranty. Hlava státu se dotkla i problematiky Evropské unie, role prezidenta či cenzury internetu.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: mp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Kauza mrtvý Rom. Poručík Drexler se neudržel: Romové a aktivisté, že nemáte starost o pokousané policisty?! Co žloutenka, covid. Zákrok byl v pořádku!

16:22 Kauza mrtvý Rom. Poručík Drexler se neudržel: Romové a aktivisté, že nemáte starost o pokousané policisty?! Co žloutenka, covid. Zákrok byl v pořádku!

„V médiích, od Romů ani levicových aktivistů, jsem nepostřehl starost o policisty.“ Diskutovaný post…