Mira Třebická: Pololetní vysvědčení. U vlády čtyři minus, Kolář dělá z Pavla Nutellu

12.12.2023 10:11 | Glosa

To, že máme velmi hloupou a velmi neschopnou vládu, už všichni víme. To, že máme i vládu směšnou, to víme také. To, že celé této skvadře šéfuje Nutella, s tím už jsme se také museli smířit. Do toho si paní Pekarová s paní Adamovou a panem Vystrčilem udělali ze svých kanceláří kancelář cestovní a vyjíždějí v rámci úspor na výlety jako smyslů zbavení. Jedna z těch paní si pak v Kyjevě pro snímek z výletu nasadí, jako jediná, helmu. Normální silvestrovská estráda střihlá Miloušem Jakešem, a to ten Milouš měl, podle mě, pár mozkových závitů navíc.

Mira Třebická: Pololetní vysvědčení. U vlády čtyři minus, Kolář dělá z Pavla Nutellu
Foto: Repro FB
Popisek: Setkání ústavních činitelů

Každé ráno se probouzím s tím, co nám zase „veselého“ tato pětikolka předvede. Už se nechci smát, už si nechci zoufat z drahých energií, potravin, klimatu, elektroautomobilů, tisíci pohlaví, manželství pro všechny, migrantů, válek na Ukrajině a Gaze. Už si jen přeji předčasné volby. Dnes ráno ta „sranda“ ale dostala další rozměr.

Poradce prezidenta a přítel po boku Petr Kolář si požádal o bezpečnostní prověrku. Hrad ale bezpečnostní prověrku pro Petra Koláře nechce. NBÚ si musí myslet, že se Petr Kolář a Pražský hrad zbláznili. Normálně a logicky to chodí tak, že o bezpečnostní prověrku si člověk žádá, protože to jeho zaměstnavatel k jeho funkci vyžaduje. Fakt si nedovedu představit, že si prostě Péťa Kolářů dojde na Národně bezpečnostní úřad, aniž by měl od Hradu patřičné doporučení, protože funkce poradce prezidenta si bezpečnostní prověrku na vyšší stupeň prostě vyžaduje!!! Péťa Kolářů si z nás nepokrytě dělá srandu. A nedělá si srandu jen z nás občanů, ale i z prezidenta Pavla. Generál Pavel byl můj přímý nadřízený a dobrý nadřízený. V tuto chvílí mi opravdu vadí, že z něj Kolář a tým na Pražském hradě začíná dělat Nutellu.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: PV

RNDr. Alexandr Vondra byl položen dotaz

spalovací motory

Kéž by se vám podařilo zrušit zákaz spalovacích motorů, ale upřímně, věříte tomu, že se vám to podaří? Jak toho chcete docílit? Zatím to nevypadá, že by EU chtěla zákaz zrušit. Nejsou to z vaší strany jen plané sliby před volbami?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jiří Paroubek: Pohřební řeči k Ukrajině

15:49 Jiří Paroubek: Pohřební řeči k Ukrajině

Minulý čtvrtek jsem si pustil, tak jako každé ráno při cvičení, ČT24 a vyslechl jsem mj. vysvětlení …