Petr Hampl: Za znásilnění v Lukavci jsou odpovědní premiér, ministr vnitra a mainstreamoví novináři

21.06.2019 18:59 | Zprávy
autor: PV

Orgie manipulací. Jinak asi nelze označit řádění „bojovníků proti fake news“ v posledních hodinách. Jejich cílem je patrně vyvolat pocit, že útok na Litoměřicku zavinil Tomio Okamura.

Petr Hampl: Za znásilnění v Lukavci jsou odpovědní premiér, ministr vnitra a mainstreamoví novináři
Foto: Archiv PH
Popisek: Petr Hampl

Vrchol zatím představuje z různých stran opakované tvrzení, že v českých zemích dochází k 12 000 znásilnění ročně, což v této souvislosti podprahově evokuje představu, že jde o podobně drastické činy jako ten v Lukavci. Kdyby tomu tak bylo, znamenalo by to, že u nás dochází k brutálnímu znásilnění každých šest minut. Znamenalo by to také, že v každé okresní nemocnici musí být speciální oddělení pro oběti znásilnění a že ono oddělení musí být neustále plné. Ukazuje se, mainstreamovým ideologům nejde ani o pravdu, ani o nápravu situace. Jde jim jen o to, aby se o věci přestalo mluvit, nebo aby se bagatelizovala (odkud vzali horlivci ono číslo 12 000 znásilněných, lze v patřičných souvislostech vystopovat například ZDE). Podle mého názoru je zkrátka cílem aktivistů navodit dojem, že v Lukavci se přihodilo něco zcela běžného a masového, taková snad daň za demokracii, kterou platíme dnes a denně.

Všichni jí lhali, že absolutně nic nehrozí

Odpovědnost za to, co se té dívce stalo, nesou předseda vlády, ministr vnitra a příslušní mainstreamoví novináři. Bylo jejich povinností jasně komunikovat, že si lidé mají dávat pozor. Měli varovat, že žijeme vedle státu, kde se pohybují desetitisíce násilníků, pro které není Evropanka nic jiného než kořist, a že naše hranice není chráněna. Možná by ta dívčina byla opatrnější, možná ne, ale dostala by aspoň šanci. Když jí všichni lhali, že absolutně nic nehrozí, zařídila se podle toho. Když je po půlnoci a člověk se pohybuje v centru Prahy nebo Brna, je jasné, že má být opatrný. Ale uprostřed dne na okraji maličké vísky? Kde jinde bychom se měli cítit absolutně bezpečně?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petra Prokšanová byl položen dotaz

Komunisti

Co dobrého je podle vás na době, kdy tu vládli komunisté? Ano SSR nás osvobodil, protože taková byla dohoda a měl na tom vlastní zájem, a to zmocnit se nás. Demokracie a svoboda pak nenastaly, což je to hlavní, ale konaly se politické procesy a vůbec o všem rozhodovala stranická knížka. Vy tvrdíte, ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ivo Strejček: Promarněné naděje (deset let od brexitu)

9:16 Ivo Strejček: Promarněné naděje (deset let od brexitu)

24. června 2016 se ve Velké Británii konalo referendum o členství této země v Evropské unii. Při vol…