Ani výloha rozbitá, ani popelnice převržená, hodnotí bloger Daniel Sterzik, vulgo Vidlák, demonstraci na Václaváku, na které i on řečnil. Těm, co dělali bordel u Národního muzea, ironicky děkuje za medvědí službu. ParlamentnímListům.cz vysvětluje, jaký je vztah „Václaváku” a hnutí ANO. „Pokud budou vláda a prezident mávat rukama a ignorovat názory lidí z Václaváku, mohou jednoho dne zjistit, že už to není jen názor zanedbatelné menšiny,” dodal.
Foto:
Facebook Jan Fišera
Popisek: Demonstrace Česko proti bídě na Václavském náměstí