Ani výloha rozbitá, ani popelnice převržená, hodnotí bloger Daniel Sterzik, vulgo Vidlák, demonstraci na Václaváku, na které i on řečnil. Těm, co dělali bordel u Národního muzea, ironicky děkuje za medvědí službu. ParlamentnímListům.cz vysvětluje, jaký je vztah „Václaváku” a hnutí ANO. „Pokud budou vláda a prezident mávat rukama a ignorovat názory lidí z Václaváku, mohou jednoho dne zjistit, že už to není jen názor zanedbatelné menšiny,” dodal.
Foto:
Facebook Jan Fišera
Popisek: Demonstrace Česko proti bídě na Václavském náměstí
A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.