Cíl: Evropa. Cpou jim do hlav, že na ně čekáme, že se postaráme. Václav Krása a oživení migrační krize

31.12.2021 7:45 | Rozhovor

SVĚT KRIZE A NADĚJE „To, co se děje v současné době s energiemi, považuji dílem za lumpárnu, dílem za selhání EU a samozřejmě také dílem tzv. „Nového zeleného údělu“. Lumpárna je, že Evropská komise rozhodla o obchodování s emisními povolenkami, takže dnes se z nich stal paralelní investiční trh, na kterém bohatnou různí spekulanti,“ konstatoval Václav Krása, předseda Národní rady osob se zdravotním postižením. Představa, že nějak vážně můžeme ovlivnit klima mu připadá jako nabubřelost. „Víra, že musíme dělat všechno pro to, abychom snížili teplotu na Zemi, je dnes nesmyslným náboženstvím, kterému podléhají mnohé skupiny občanů. Tito ekofanatici by si napřed měli nastudovat některé skutečnosti a nevěřit každému blábolu, který někdo, možná ze zištných důvodů, záměrně rozšiřuje,“ upozornil.

Cíl: Evropa. Cpou jim do hlav, že na ně čekáme, že se postaráme. Václav Krása a oživení migrační krize
Foto: archiv V. Krása
Popisek: Václav Krása

Byla slibována tečka za covidem, ta se však nekoná. Místo toho se napadají očkovaní a neočkovaní, současně je jasné, že je nutná třetí, třeba i čtvrtá dávka očkování. Část vědců poukazuje na nutnost uznávání protilátek. Proč nenastala ona tečka?

Covid je nová nemoc, která postihla lidstvo a my se s tím musíme vypořádat, jako s každou epidemií. To, co dnes prožíváme kolem epidemie covidu, prožívali lidé v Evropě i v minulých stoletích, kdy Evropou procházely různé epidemie. Také byly lidové bouře a protesty, protože se hledal viník, lidé měli přirozeně strach, anebo podléhali různým falešným, ale někdy i částečně pravdivým zprávám. Odborníci a politici neměli slibovat, že očkováním epidemie covid-19 skončí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Michael Canov byl položen dotaz

Soudy

Jak je možné, že když se na soud obrátí prezident je rozhodnuto za 2dny! a v případě obyčejných smrtelníků jako my by soudy za dva dny nerozhodly absolutně o ničem, zřejmě by ani soudci neotevřeli spis a naopak se vlečou i roky? To mi nepřijde vůbec spravedlivé. Jak se říká, když nejde o život o nic...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Unie jako říše. Výročí vítězství „čeledi svatého Václava“. Historik Fidler má poučení ze středověku

9:52 Unie jako říše. Výročí vítězství „čeledi svatého Václava“. Historik Fidler má poučení ze středověku

HISTORIE BEZ HYSTERIE „Nejprve představa, že českého vládce určuje říšský panovník, poté nabídka, ab…