Na takový skvost může přijít jen Džamila, odpadl Ivan Vyskočil. A dorazila ho Langšádlová, jak se fest vyválela v ho*nu

09.01.2022 5:23 | Glosa
autor: David Hora

NEDĚLNÍ RÁNO S IVANEM VYSKOČILEM Novoroční projev prezidenta Zemana i předsedy Senátu Vystrčila a hlavně jejich „hodnotitele“ se rozhodl v dnešním Nedělním ránu okomentovat herec Ivan Vyskočil. „Chci-li naházet na pana prezidenta hnůj, obratem volám Pekari- Adamovou, někoho z Pirátů, ale hlavně breptu Peheho, Šafra a jemu podobné,“ říká. Rázně se opřel do ministryně Langšádlové, která je podle něj na ministerstvu „opravdu trefa“. „Doprava – novinář, vnitro – učitel,“ rozebral pak naši novou vládu. A dodal: „Fiala by měl alespoň na rok absolvovat praxi v cirkuse u krotitelů šelem.“ Na závěr asi příliš nepotěší ČT.

Na takový skvost může přijít jen Džamila, odpadl Ivan Vyskočil. A dorazila ho Langšádlová, jak se fest vyválela v ho*nu
Foto: Repro Youtube
Popisek: Herec Ivan Vyskočil

„Vánoce se přehouply do nového roku a my jsme plni očekávání, co nám tento rok přinese. Ale napřed se s dovolením vrátím k projevům našich státníků. První mne zaujal projev pana prezidenta. Já jsem příliš malý pán, abych si dovolil hodnotit projev hlavy státu. Jako občan jsem se tam ale dozvěděl většinu věcí, která souzní s mými názory. Nedořešená elektroauta, zelené ekologické šílenství, které nemá co dělat s rozumnou ochranou přírody, i úžasný výmysl EU zvaný Green Deal,“ otevírá dnešní Nedělní ráno Ivan Vyskočil.

Chci-li naházet na prezidenta hnůj, volám... A jistá slečna Ptáčková...

„Nejvíc se ovšem těším na to, co přichází vzápětí poté. Různí politici a samozvaní politologové se předhánějí v rozborech prezidentova projevu. Hned poznáte, kdo na čí straně barikády stojí. Chci-li naházet na pana prezidenta hnůj, obratem volám Pekari-Adamovou, někoho z Pirátů, ale hlavně breptu Peheho, Šafra a jemu podobné,“ říká herec.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Markéta Gregorová byl položen dotaz

A co další produkty?

Děkuji za vaši snahu řešit problém, že pokud si lidé něco koupí, musí mít jistotu, že o to nepřijdou jen proto, že se to přestane vyplácet vydavateli (vaše slova, s kterými úplně souhlasím). Jen vy mluvíte jen o hrách. Týká se to i programů, které si zakoupíte třeba do počítače? A neukazuje přístup ...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

12:59 „Jinak bych nic neposílal.“ Jak to bylo s dopisem pro ÚS

Potřebuje ÚS k řešení žaloby prezidenta spoustu času? Na tuto otázku pro ParlamentníListy.cz odpovíd…