30 LET OD LISTOPADU „Je mi jen líto těch televizních daňových poplatníků, kteří to musí platit, aniž by si mysleli, že tu má vládnout TOP 09 a že prezidentem má být ten, na koho ukáže Nora Fridrichová,“ říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz k příležitosti výročí sametové revoluce šéfredaktor MF DNES Jaroslav Plesl o současné podobě České televize. Nastínil též, jak se dívá na naše čelné politické představitele včetně prezidenta, Češi prý potřebují osobu, jako je Zeman. Generál Petr Pavel by prý ve volbách neobstál například proto, že neumí přiznat barvu ohledně působení svého otce. A co se týče našeho prvního polistopadového prezidenta Václava Havla, tak z toho se dle něj postupem času stává takový „trhací kalendář“.
Foto:
Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Plesl
reklama
Letos slavíme 30 let od listopadu 1989. Kam se za tu dobu naše společnost posunula?
Jsme fungující liberální demokracie s fungující tržní ekonomikou.
Jaké řešení navrhujete? To nemají chodit do školy? To je asi nesmysl, který by se mohl nevyplatit, když tu pak zůstanou a budeme tu mít negramotné lidi, navíc by pak rodiče nemohli ani pracovat, kdyby je museli hlídat a žádali by o dávky…
Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
O tuto odpověď jste již vyjádřil(a) zájem. Děkujeme.