Jihlava: Gotickou síní radnice zazní v říjnu klasická hudba

06.10.2021 13:55 | Tisková zpráva
autor: PV

Tři říjnové koncerty pořádá občanské sdružení Mahler 2000 - společnost Gustava Mahlera ve spolupráci s městem Jihlavou a Krajem Vysočina. Koncerty proběhnou 7., 14. a 24. října.

Jihlava: Gotickou síní radnice zazní v říjnu klasická hudba
Foto: Archiv
Popisek: Jihlava

Tento čtvrtek 7. října se představí mladá harfistka Barbora Plachá. Následující týden ve čtvrtek 14. října se uskuteční hudebně literární večer KDYŽ PŘICHÁZÍ PODZIM – HERBSTESKOMMEN Franka Viehwega na motivy básní jihlavského rodáka Luise Fürnberga za spoluúčasti Aleny Fürnbergové a Martina Preisse. Tento recitál se koná pod záštitou předsedy Senátu Parlamentu České republiky a za finanční podpory Česko-německého fondu budoucnosti v Praze. V neděli 24. října ve spolupráci s partnerským festivalem Allegro Vivo vystoupí klavíristka Dorothy Khadem-Missagh, orchestr Academia Allegro Vivo a houslista Vahid Khadem-Missagh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Tomio Okamura byl položen dotaz

Proč jste na ministra nenavrhli někoho, kdo má české občanství?

Podle mě by to měla být jedna z hlavních podmínek a divím se, že není ze zákona, a že zrovna vy nevyberete někoho, kdo má naše občanství. Děkuji za odpověď. Bartošová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Vánoční přání vedení města obyvatelům

16:26 Litoměřice: Vánoční přání vedení města obyvatelům

Vedení města Litoměřice přeje klidné a spokojené prožití vánočních svátků.