Kroměříž: Návštěvníci rozsvícení všech adventních svící získají originální papírový betlém

08.11.2022 12:08 | Tisková zpráva

Adventní čas a čekání na Vánoce si mohou Kroměřížané i návštěvníci města opět zkrátit a zpříjemnit díky projektu Rozsviťme Kroměříž společně. Postupné rozsvěcování částí světelné výzdoby města ve tvaru adventních svící se bude konat o adventních nedělích na čtyřech kroměřížských náměstích. Pro nejmladší návštěvníky těchto adventních setkání město Kroměříž připravilo malý dárek – kreslený vystřihovací betlém.

Kroměříž: Návštěvníci rozsvícení všech adventních svící získají originální papírový betlém
Foto: Kroměříž
Popisek: Kroměříž

„Každou adventní neděli si budou moct děti a v případě zájmu třeba i dospělí u pořadatelů rozsvícení vyzvednout jednu část papírové skládačky, z níž si po rozsvícení poslední svíce sestaví vlastní betlém,“ uvedl starosta Tomáš Opatrný.

Betlém je čtyřdílná černobílá „vystřihovánka“. Je možné ji vymalovat barvami, vystřihnout a poté sestavit. Ten, kdo si nenechá ujít rozsvícení ani jedné adventní svíčky, tak získá kompletní betlém. Na každém z adventních setkání se totiž bude rozdávat jedna z jeho čtyř částí.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Mnichov

Pane doktore, rád bych si ujasnil váš postoj k české otázce a k Benešovým dekretům. Několikrát jste přidal rovnítko mezi Mnichovem a postojem některých reprezentantů bývalé opozice ve vztahu k Ukrajině. Prosím o vysvětlení. Děkuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Sokolov: Památné stromy dostaly odbornou péči

16:09 Sokolov: Památné stromy dostaly odbornou péči

V Sokolově a okolí se rozběhly práce na ošetření významných stromů. Odborné zásahy se týkaly několik…