Litomyšl: Z nádražní výtopny je dílna pro kutily

14.11.2022 14:05 | Tisková zpráva

Kladiva, kleště, pilníky, ale také vrtačky, brusky, pilky a řada dalšího nářadí je každý čtvrtek od 16.00 do 20.00 hod. k dispozici kutilům, kteří chtějí vyrábět či opravovat, ale nemají k tomu prostory ani vybavení.

Litomyšl: Z nádražní výtopny je dílna pro kutily
Foto: Archiv
Popisek: Litomyšl

Začátkem října se totiž v budově výtopny na vlakovém nádraží otevřela komunitní Dílna Litomyšl. Vznikla z nadšení, ale také díky finanční podpoře z participativního rozpočtu města. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: PV

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Ústecký kraj

Poukazujete na to, co všichni ostatní neudělali pro Ústecký kraj nebo udělali špatně, ale co dobrého pro Ústecký kraj udělalo třeba hnutí STAN? Podle mě se v tom plácáte všichni

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vyškov: Po létě se žáci vrátí do vylepšených škol

10:46 Vyškov: Po létě se žáci vrátí do vylepšených škol

Děti přes léto tradičně vystřídali řemeslníci. Přesunuli se do několika vyškovských mateřských a zák…