Mladá Boleslav: Svatováclavské jízdě přálo počasí i velký zájem diváků

01.10.2021 12:59 | Tisková zpráva
autor: PV

V úterý 28. září se konal již 19. ročník Svatováclavské jízdy historických vozidel v Mladé Boleslavi. Po minulém ročníku, který okleštila epidemická omezení, organizátoři tuto akci opět vrátili k osvědčenému schématu.

Mladá Boleslav: Svatováclavské jízdě přálo počasí i velký zájem diváků
Foto: mb-net.cz
Popisek: Hrad uprostřed města Mladá Boleslav

Po zahájení a doprovodném programu na Komenského náměstí se vydala početná kolona historických vozidel a motocyklů napříč Mladou Boleslaví a poté skončila na oválu v areálu městského stadionu. Zde na diváky čekal další zábavný a kulturní program. Této oblíbené akce přálo krásné slunečné počasí i velká přízeň diváků.

Zaparkované vozy na Komenského náměstí si již od rána mohli prohlížet četní nadšenci. Letošní ročník zahájili tajemníce magistrátu Marie Zajíčková a předseda Klubu historických vozidel Mladá Boleslav Ladislav Pakosta. Diváci také mohli sledovat vystoupení mažoretek z Kosmonos a Českého klubu velocipedistů, nad náměstím také proletěla historická letadla z leteckého muzea. Mezi návštěvníky akce bylo možné zahlédnout také například ministra vnitra Jana Hamáčka a ministra průmyslu a obchodu a mistra dopravy Karla Havlíčka.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Zuzana Mrázová byl položen dotaz

Zákon o podpoře bydlení

Tvrdíte, že stát bude prostřednictvím tohoto zákona podporovat jen ty nejzranitelnější. To je kdo přesně? A jak budete podporovat zbytek populace, co má problémy ufinancovat bydlení nebo si chtějí pořídit vlastní i třeba s cílem mít nějakou jistotu, aby si pak založili rodinu?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Louny: Město oficiálně stvrdilo své partnerství s japonským městem Susaki

13:05 Louny: Město oficiálně stvrdilo své partnerství s japonským městem Susaki

Starosta Loun Milan Rychtařík a starosta Susaki Kosaku Kusunose podepsali 13. dubna 2026 ve městě S…