Uherské Hradiště: Beseda o pěstounské péči očima dítěte

09.11.2022 10:06 | Tisková zpráva
autor: PV

Dobrá rodina, o.p.s. a Městský úřad Uherské Hradiště, oddělení sociálně právní ochrany dětí, vás srdečně zvou na besedu o pěstounské péči očima dítěte. Koná se v úterý 22. listopadu od 16 hodin v komorním sále Reduty.

Uherské Hradiště: Beseda o pěstounské péči očima dítěte
Foto: Uherské Hradiště
Popisek: Uherské Hradiště

O pěstounské péči jste už jistě slyšeli a nejspíš si dovedete představit, co asi obnáší. Už jste ale někdy přemýšleli, jak pěstounskou péči vnímají děti, které v ní samy vyrůstají? Zažívají totéž jako v biologické rodině? Jsou šťastné? Trápí se? Řeší svoje rodiče? Jsou jiné než ostatní děti? Uvažujete o tom stát se pěstouny?

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Eva Decroix, Ph.D., MBA byl položen dotaz

Hlasování o důvěře

Kritizujete Babiše za to, že na hlasování chyběl, ale není vám spíš trapně z toho, že jste vyvolali hlasování a pak nebyli schopni ani zajistit, aby hlasovala všichni poslanci z opozice? Jitka

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Litoměřice: Senioři se znovu pokoušejí přeplavat kanál La Manche

7:17 Litoměřice: Senioři se znovu pokoušejí přeplavat kanál La Manche

Již podvanácté se v Česku (pojedenácté v Litoměřicích) koná plavecká akce pro seniory Přeplavme svůj…