Zlín: V dubnu začíná výdej kompostu

22.03.2023 19:31 | Tisková zpráva
autor: PV

Kompostárna Technických služeb Zlín připravila pro obyvatele města kompost. Jeho výdej startuje v areálu skládky Suchý v sobotu 1. dubna 2023 podle podmínek odpadového kalendáře.

Zlín: V dubnu začíná výdej kompostu
Foto: zlin.eu
Popisek: Zlín, ilustrační foto.

Prozatím na odvoz čeká zhruba 200 tun hotového kompostu. Na jeden občanský průkaz si mohou lidé bezplatně odebrat za jedno pololetí až 250 kg kompostu, limity nelze sčítat. Pokud by lidé stáli o větší množství, mohou si kompost zakoupit za částku 0,5 Kč/kg (vč. DPH).

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Je pravda, že Agrofert získal od státu dotace?

I když není vůbec jisté, jestli je EU proplatí? Co když ne? Vrátíte je? A proč vůbec čerpáte dotace, když se vám daří dobře? Neměli by být hlavně pro ty potřebné?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Děčín: Na bezpečnost dohlíží modernizovaný kamerový systém

19:06 Děčín: Na bezpečnost dohlíží modernizovaný kamerový systém

Městská policie Děčín dokončila rozsáhlou modernizaci kamerového systému.