Ministr Rakušan: Mám 800 podpisů. Podle starostenských pravidel už můžu kandidovat

18.03.2025 13:05 | Monitoring
autor: PV

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke splněnému cíli sesbírat 800 podpisů pod svou nominaci.

Ministr Rakušan: Mám 800 podpisů. Podle starostenských pravidel už můžu kandidovat
Foto: Hans Štembera
Popisek: Ministr vnitra Vít Rakušan

Moje Podpisovka je u konce! Podle starostenských pravidel už můžu kandidovat, protože kulatý 800. podpis mi v Dolních Břežanech přidal Dominik! Moc mu za to děkuju. Budu ale vzpomínat na vás na všechny, koho jsem na těch 25 setkáních potkal, a taky budu moc rád, když si vy ve volbách vzpomenete na Starosty. Krajské sněmy, kde se budou volit čela kandidátek, začínají už tenhle týden. Pokud vás zajímá, jak si to kdo na ulici odmakal a kolik nasbíral, sledujte sítě Starostů. Já to budu sledovat naživo a moc děkuju všem, kdo se toho nebáli a vyrazili s žádostí o podpis mezi lidi. Stálo to za to.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

MUDr. Zdeněk Hřib byl položen dotaz

Poplatky

Podle mě je to zrušeni podivné, když to budeme stejné platit my. S tím, že by měli byt od placeni osvobozeni senioři nad 75 už mam vetší problém. Proč jen oni? Navíc teda nechápu, jak to vláda myslí, když je chce vlastně zrušit, ale to není tak úplně dotaz na Vás (nebo mi dokážete odpovědět?), vás s...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Rajchl (PRO): Právo u nás platí pro všechny. Budu vyšetřovat kauzu Dozimetr

22:14 Rajchl (PRO): Právo u nás platí pro všechny. Budu vyšetřovat kauzu Dozimetr

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k ustanovení sněmovní vyšetřovací komise nad kauzou D…