Ministryně Marksová ve farmaceutické firmě ocenila propojení se školami

04.09.2015 15:18 | Zprávy

Na nejnovější výzkumné projekty a výrobní kapacity ryze české farmaceutické společnosti se přijela podívat ministryně Michaela Marksová (MPSV) v doprovodu hejtmana Pardubického kraje Martina Netolického.

Ministryně Marksová ve farmaceutické firmě ocenila propojení se školami
Foto: Hans Štembera
Popisek: Michaela Marksová

Společně ocenili úspěch společnosti Contipro s kyselinou hyaluronovou a význam firmy pro zaměstnanost v regionu. Instituce zaměstnává především vysokoškoláky a rozvíjí vzdělanost na všech úrovních.

"Společnost jsem se rozhodla navštívit především kvůli tomu, že (...) své nezastupitelné místo zde má věda a výzkum. Oceňuji také výrazné propojení se školami, což je dle mého názoru naprosto unikátní,“ uvedla ministryně Marksová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

Článek obsahuje štítky

školství , zdravotnictví , Marksová , Netolický

autor: PV

style="min-height:300px;"> reklama
Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje

22:31 Peštová (ANO): Blackouty nejsou strašení – jsou reálná hrozba. A tato vláda ji ignoruje

Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k možnosti dalších blackoutů.