Ekonomika
Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?
21
Když se pyšníte tím, jak díky vám roste naše ekonomika, jak vysvětlíte, že to nepociťuje většina z nás, a že naše mzdy nerostou nebo jen minimálně, a že se naše životní úroveň propadá?
ten článek je z 1.8. na klubu se o tom nejednalo, protože ten zasedal naposledy před cca 3 týdny při jednání o důvěře vlády. Jinými slovy, nejedná se o stanovisko klubu a jak jsem odpověděl v minulém příspěvku, budu ten zákon podporovatS pozdravem
Komentář na facebookovém profilu k hospodaření státu
Že jako strana zákon nařizující zákaz zahalování obličeje nechcete je zde: "Zato podle ODS takový nový zákon zapotřebí n...
Již začátkem prázdnin, 10. července 2018, jsem svolal mimořádné zasedání Zahraničního výboru, na které jsem pozval Jana Hamáčka, aby vysvětlil svůj duální mandát a také funkci Miroslava Pocheho.
Komentář na facebookovém profilu k názorům nové šéfky odboru protidrogové politiky Jarmily Vedralové
Bez vysvětlení Vláda ČR odložila bod Základní dokument tvorby Koncepce občanského vzdělávání v České republice.
Je čtvrtek 4. prosince 2014, krátce před polednem. Osm poslanců ODS zvedá ruku pro usnesení Poslanecké sněmovny „k podpoře občanského vzdělávání“, tři se zdržují hlasování, zbylých pět není přítomno.
Lidovci, TOP 09 a nezávislí půjdou v Českých Budějovicích do voleb společně.
V prvním článku jsem upozorňoval na eskalaci problémů ve zdravotnictví, uplynulo pár dní od jeho zveřejnění a o plánovaných protestech zdravotníků čteme denně v tisku. V dokončení článku, představuji další dva body svého zájmu.
Největší výzvou pro Spolek pro obnovu venkova (SPOV) je bránit vylidňování našeho venkova.
Když jsem se kdysi sešel s Karlem Steigerwaldem při nějaké příležitosti u skleničky vína, pochopil jsem, že mám před sebou naprostého exota.
V letošním roce si připomínáme 100. výročí vzniku Československa a v mnoha ohledech srovnáváme stav věcí „tehdy a dnes“. Nelze opominout prozíravost našich předků a to i v oblasti kulturního dědictví v dalším rozvoji naší republiky.