Poslední příspěvky z profilů

Jaroslav Foldyna byl položen dotaz

Rusko a pan Foldyna

Pane Foldyno, Vy jste nikdy neslyšel, jak vznikla Velká Rus, Sovětský svaz, kdo si rozdělil Evropu nejdříve s Hitlerem než SSSR Hitler podrazil? SSSR nás v roce 1968 nenapadl? Rusko si nevynucuje poslušnost sousedů vojenským napadením? Máte vůbec nějaké vzdělání? Nevypadá to tak.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Mgr. Miroslav Kavij
Robert Králíček
Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Obrana republiky - záležitost občanů nebo dvou či tří generálů?

 Obecně dop nedávna platilo, že zahraniční politika a bezpečnost byly témata, na kterých se vláda i parlamentní opozice vždy shodla. Od vzniku této vlády se však situace změnila a i obrana a obecně bezpečnost je téma, o kterém se musíme veřejně bavit. Osobně nesouhlasím s názory, že bychom měli vypsat referendum o našem členství v NATO a v EU.

RA1111
Občan RA1111 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Aleš Juchelka
Renata Oulehlová
David Pražák
Ing. Petr Kulhánek
PetrSl
Občan PetrSl má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Roman Roun
Roman Roun vložil nový článek

Fialově vládě zvoní umíráček

Nedávno jsem si o sobě přečetl, že jsem prý nepřítel Petra Fialy. Ano, jsem zapřisáhlým nepřítelem Petra Fialy a jeho vládních pohůnků, kteří tuto zemi dovedli do stavu, ze kterého se bude vzpamatovávat ještě mnoho let.

Ing. Marie Pošarová
Ing. Antonín Seďa
Pavel32
Občan Pavel32 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

MUDr. Jiří Mašek
Ruapehu
Občan Ruapehu má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Jaroslava Pokorná Jermanová
Ing. Eva Fialová
Mgr. Michaela Šebelová
Ing. Marian Jurečka
JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.

S kritikou EU s vámi naprosto souhlasím!

Dobrý den, jak říkal Milton Friedman „ za vším hledej peníze“, takže současný stav EU je podle mě důsledkem finančních zájmů privátních skupin. A změna je podle mého názoru možná jen ve dvou případech. Buď ty dotyčné finanční skupiny znění názor a budou mít jiný zájem anebo ty samé skupiny ztratí vliv. Jiná cesta se zdá málo pravděpodobná. Zdravím