Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na vyjádření europoslankyně Nerudové k výši výdajů na zbrojení
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k zprávě Plnění státního rozpočtu za leden až duben 2026
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání se spolkovým ministrem zahraničních věcí Johannem Wadephulem v Berlíně
Reakce na svém veřejném facebookovém profilu na výsledek jednání prezidenta Pavla s premiérem Babišem o účasti na summitu NATO
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání se slovenským politickým analytikem a historikem Eduardem Chmelárem
Komentář na veřejném facebookovém profilu strany k jednání Poslaneké sněmovny o sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně
Komentář předsedy ODS Martina Kupky k jednání Sněmovny o postoji ke sjezdu Sudetoněmeckého krajanského sdružení v Brně
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k výročí konce druhé světové války
Andrej Babiš v pátek 8. května 2026 přivítal v Praze předsedu vlády Belgického království Barta De Wevera, který do České republiky přicestoval na pracovní návštěvu.
Myslíte, že NATO skončí?- NEMyslíte, že může fungovat bez USA? - NEA kdyby skončilo, nemyslíte, že to vyvolá třetí světovou válku, protože už řada zemí včetně nás nebude mít ochranu, čehož určitě bude chtít třeba Putin využít? - NE - s odkazem na otázky výšeA máme vůbec na to, se případně ubránit bez NATO?- NE
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke kvalitě života v hlavním městě
Žena skončila po brutálním napadení invalidní s otevřenou zlomeninou nohy. Policie v Dobrovici přesto případ původně neřešila jako těžké ublížení na zdraví, ale jen jako přestupek.