NATO
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k informaci, že hl. m. Dánska Kodaň snížilo příděly hovězího masa seniorům.
Vláda Andreje Babiše zrušila některé odbory na Úřadu vlády, které chtěly řídit část politiky státu místo ministerstev. Tím vrací správu státu do správného, tradičního modelu.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k reakcím či nereakcím prezidenta Pavla k vandalismu stran sjezdu Sudetoněmeckého lansmanšaftu v Brně.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uvažovanému prodeji společnosti Exposia.
Ministr školství již tuto nepřijatelnou záležitost zakázal.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu Sudetoněmeckého landsmanšaftu v Brně.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke sjezdu Sudetoněmeckého lansmanšaftu v Brně.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednání EU proti Slovensku.
Církev vzniklá jako odpor proti germanizaci dnes objímá sudetoněmecký landsmanšaft. Kritici mluví o zradě zakladatelů, vyhnaných Čechů i obětí nacismu.
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k uvažované privatizaci Exposie.
Správně jste pojmenoval překážky v budování prosperity EU, komise nám ukázala, že umí být přesvědčivá ve vymáhání podmín...
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k Visegradské čtyřce.
Protože to nechce ANO a Motoristé (zvýšit rodičovský příspěvek všem, kdo ho pobírají) - SPD je konzistentní, jako vždy požadujeme zvýšení všem rodičům dětí do 3 let, resp. všem, kdo na něj mají ze zákona nárok. Jednání nejsou u konce, nakonec rozhodne hlasování ve Sněmovně a v Senátu a znění pozměňovacích návrhů. My svůj postoj držíme.Valorizace RP
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k jednotnému trhu EU.
Proč? A to hodláte v politice skončit úplně? Myslím, že až skončíte vy, bude to definitivní konec strany
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu k sudetským Němcům a AfD.
Pokud ne vy, tak kdo jiný? Já nikoho takového v Praze nevidím.
A jestli se podle vás dopouští vlastizrady, proč nepodáte žalobu? Nebo co vám v tom brání?
Komentář na svém veřejném facebookovém profilu ke slovům Miloše Zemana o Petru Pavlovi.
Jak vám pak věřit, že jste nic nezákonného neudělal? Kdyby tomu tak bylo, neměl byste přeci důvod se takto zachovat.