Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Mgr. Vladimíra Ludková
Doc. JUDr. Zdeněk Koudelka, Ph.D.
PhDr. Lubomír Zaorálek
PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.
Ing. Michael Canov
Mgr. Eva Kaprálová, MBA
JUDr. Ing. Zdeněk Hraba, Ph.D.
Ing. Irena Němcová
Rostislav Kotrč
Mgr. Vít Rakušan
RNDr. Luděk Niedermayer
Tomio Okamura
Ing. Mgr. Tomáš Doležal, Dis.

Opravdová pomoc rodičům

Protože to nechce ANO a Motoristé (zvýšit rodičovský příspěvek všem, kdo ho pobírají) - SPD je konzistentní, jako vždy požadujeme zvýšení všem rodičům dětí do 3 let, resp. všem, kdo na něj mají ze zákona nárok. Jednání nejsou u konce, nakonec rozhodne hlasování ve Sněmovně a v Senátu a znění pozměňovacích návrhů. My svůj postoj držíme.Valorizace RP

RNDr. Luděk Niedermayer
Ing. Kateřina Konečná
MUDr. Ivan David, CSc.
Ing. Patrik  Nacher
Jaroslav Doubrava
Mgr. Jana Zwyrtek Hamplová
Ing. Zbyněk Stanjura