Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
pomici
Občan pomici má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Dmm123
Občan Dmm123 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Markéta Gregorová
Depalo
Občan Depalo má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Vít Rakušan
datle
Občan datle má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

JUDr. Daniela Kovářová
Jiří Slavík
Jiří Slavík byl položen dotaz

Střet zájmů

Dobrý den, myslíte, že vzhledem k tomu, jak dopadly volby, že lidem vadí Babišův střet zájmů? Jak si vysvětlujete, že to...

Mgr. Libor Vondráček
Ing. Mgr. Tomáš Doležal, Dis.
Mgr. Hayato Okamura
Mgr. Vladimíra Ludková
Ing. Tomáš Goláň
Ing. Barbora Urbanová
02senior
Občan 02senior má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Jan Lipavský
Ing. Martin Kolovratník
Sociální demokracie
JUDr. Hana Kordová Marvanová
Ing. Mgr. Marie Kršková