Proč
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Mne by zajímalo proč až teď prosazujete věci které jste mohli udělat jak jste byly ve vládě /rodičak atd./Děkuji .Mamlas
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Normal 0 21 false false false CS X-NONE X-NONE
Dobrý den, jsem rád, že uvádíte i ty, kteří by měli dávky dostávat a ostatní by měli po určité době, kterou lze nazvat nezaviněnou nemožností pracovat, dostávat podporu za odvedenou práci. To ovšem znamená vyjmout určité typy práce z podnikatelského sektoru a to je právě parketa KSČM, která vnímá soukromé podnikání pouze jako jednu z forem vl
Dobrý den, vaše otázka by vyžadovala hlubší debatu a analýzu spotřebitelského chování. Mohl bych odpovědět něco v tom stylu"jednotný trh EU ap." Ale je to vážnější téma a hlavně o nás jednotlivých spotřebitelích. My určujeme a vybíráme si a mnozí z nás nechtějí nic slyšet, ani vidět. A už vůbec jak by měla vypadat budoucnost a co dělat, aby b
Nelíbí, ale bohužel to je tak vše co s tím můžeme dělat, když volby vyhrálo ANO2011.
Dobrý den, předpokládám, že majitelem sochy je ten kdo ji má zaevidovanou v majetku a podle mi dostupných informací je to Praha 6.
Zatím ano, ostatně proto stále pracuji ve „svém“ regionu naplno – a samozřejmě, budu-li zdráv (a hlavně živ J). Zřejmě však už jako nezávislý (a bez podpory jiného subjektu) = viz článek: <a href="https://www.idnes.cz/hradec-kralove/zpravy/senator-jan-antl-cssd-rozchod-hamacek-birke-hejtman
Slečno/paní Jano z HK, tohle je dotaz na samostatnou „ročníkovou práci“, na což fakt nemám čas. Tak abyste si znovu nestěžovala, aspoň „telegraficky“: - nesmazal - vláda přece nemůže SZ kdykoliv odvolat, ale pouze ze zákonných důvodů, bez důvodu může odvolat pouz
Dobrý den,ano, připravuji to ve spolupráci s ministerstvem spravedlnosti. Předpokládám, že to bude do konce roku, ale nechci tady nic slibovat.Patrik Nacher
Několikrát jsem už řekl, že Poslanecká sněmovna má v rukou dvojí zamítnutí zprávy o hospodaření ČT a v takovém případě nastupuje volba nového vedení televize. Myslím si, že Česká televize v dnešní podobě je opravdu televize TOP 09 a tento názor jsem vyjádřil veřejně.
Na dotaz samozřejmě odpovím. Pokud v situaci, kdy při mizivé nezaměstnanosti a velké nabídce volných pracovních míst nedokáže inženýr sehnat lépe placené pracovní místo, měl by přejít na profesi méně kvalifikovanou, ale lépe placenou.
Měla by se tím zabývat současná ministryně spravedlnosti. Já bych jenom konstatoval, že kauza Nikulin je jedním z bodů splácané ústavní žaloby a rád bych ocenil stanovisko Ústavního soudu, které konstatovalo, že byl do USA vydán neoprávněně.
Navrhl jsem, abychom si uvědomili, že 340 miliard korun je potenciální zdroj příjmů státního rozpočtu, který spočívá v osvobození od daně, které si vylobbovaly nejrůznější lobbistické skupinky. Zatímco daně by měli platit všichni, protože když je někdo osvobozen, tak něk