Poslední příspěvky z profilů

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dřív prezidenti na summit NATO jezdili

A byli to i prezidenti z jiného tábora než vládního. V čem je to teď jiné? A o čem se tam vlastně rozhoduje a rozhoduje se tam o něčem, jakože by prezident mohl třeba svou účastí rozhodnout o něčem, co vláda nechce?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
Mgr. Bohuslav Sobotka
Mgr. Bohuslav Sobotka byl položen dotaz

Zbabělost

Našel by jste odvahu říci na požadavek NATO k průjezdu ozbrojeného konvoje NE aniž by jste si nadělal do kaťat ? Pobírát...

Mgr. Bohuslav Sobotka
Jan  Veleba
Jan Veleba odpověděl na dotaz

odvolání Zemana

 Myslím si, že je absurdní, aby zástupci či představitelé těch, kteří házeli beztrestně na hlavu státu na státní svátek 17.11.2014 vajíčka organizovali petici s požadavkem jeho odchodu. Jsem si skoro jist, že tímto směrem vývoj nepůjde a tím to celé zhasne.Ještě dodávám, že když jsem doprovázel pana prezidenta dva dny při jeho cestě

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

inkluze ve školství

Dobrý den,nejsem odborník v této oblasti a samozřejmě svůj názor si vytvářím, když jej konzultuji s odborníky. Dodnes na to nemám vyhraněný názor. Je samozřejmě rozdíl mezi fyzickým a mentálním handicapem, to je také důležité brát v potaz.

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

Pane Jandáku...

O tom nemám povědomí, ale každopádně celá historie a zvlášť ta novodobá je střet mezi blby a normálními lidmi. A dnes jsme svědky takového střetu, který může skončit veletragicky.

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

ombudsman...

 O kolezích se zásadně nemluví, ale snažím se některé jeho výtvory z jeho "ministerstva" korigovat, protože mi nepřipadají, že by byly z nejkvalitnějších. A posilovat moc ombudsmana mi připadá minimálně neústavní.

Jan  Veleba
Jan Veleba odpověděl na dotaz

privatizace ČT

 Dobrý den pane Kuličko. Já se obávám, že 7 miliard Kč, s kterými ČT "hospodaří" každý rok bez možnosti to hospodaření zkontrolovat (NKU ze zákona jít na kontrolu do ČT nemůže) plus personální obsazení pod vlivem a režií zejména TOP 09 mně nedává možnost být optimistou, že ČT se změní a začne plnit svou veřejnoprávní funkci. Pokud se toto mé p

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

Vase fotografie. Je vas soucasny fyzicky aspekt vysledkem zmeny ve vasem zivotnim stylu? Vzpomenete si nekdy na Milose Nedbala?a

Dobrý den,Stoprocentně je můj vzhled odrazem mého života. Když člověk v práci vícemeně sedí, tak se to na jeho zjevu podepíše.Já nevím, že by nějaký soudce byl podplácen a jestli to víte vy, tak určitě také víte jaká je vaše občanská povinnost.Ano, vzpomínám na Nedbala zvlášť, když vidím některé politiky v akci.

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

Babiš

Počkejme si nějaký čas na to, než se pustíme do hodnocení ANO, ale tato vyjádření různých představitelů různých stran vůči různým stranám jsou standardní a patří k demokracii. Sjezd je prostředí boje a tam to patří.S pozdravem V.Jandák

PhDr. Josef Skála, CSc.
PhDr. Josef Skála, CSc. vložil nový článek

Export zkázy už nedá ani na vlastní rozvědky

Se „změnami režimu“, režírovanými z Washingtonu, je to na stejné brdo. Tím spíš s „humanitárním bombardováním“. Když se pak vymlouvá, že se to „vymklo z ruky“, věž jako lež je i to. Co nadělí Libyi, věděl i od kanadské rozvědky.

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

Co vy na to?

Dobrý den, já si myslím, že je to standardní a velké strany vždy měly a budou mít jednotlivé platformy. A čím je strana barevnější, tak tím má větší naději na úspěch. Jarda Foldyna patří k levému křídlu sociální demokracie a myslím, že bude mít dosti přiznivců ke vzniku této platformy uvnitř strany.Pěkný denV.Jandák

taran
Občan taran má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Vítězslav Jandák
Mgr. Vítězslav Jandák odpověděl na dotaz

privatizace ČT

 Dobrý den,nebyl bych pro privatizaci ČT, neboť považuji za nutné, aby existovala veřejnoprávní televize.S pozdravem V.Jandák

kraj Středočeský
Jan  Veleba
pátek
Občan pátek má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Ing. Antonín Seďa
Ing. Antonín Seďa odpověděl na dotaz

Lenka Teska Arnoštová

Hezký den, děkuji za dotaz. to víte, že mi vadí jakákoliv negativní medializace vůči ČSSD či jejím představitelům. Mám pouze kusé informace ze sdělovacích prostředků a tak nevím, kdo koho stíhá a kdo na koho podává trestní oznámení. Také nevím, zda je dobře, když děti jsou posuzovány z pohledu viny jejich rodičů. Já paní místopředsedkyni ČSSD zn

Jan  Veleba
brics.mmf
Občan brics.mmf má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Miroslava Němcová