ČVUT: Dny otevřených dveří proběhnou na Fakultě architektury letos on-line ve dnech 6. až 8. listopadu

21.10.2020 9:15

Tradiční dny plné informací o studiu a podmínkách přijímacích zkoušek na Fakultě architektury ČVUT proběhnou z důvodu protiepidemických opatření převážně v on-line prostředí.

ČVUT: Dny otevřených dveří proběhnou na Fakultě architektury letos on-line ve dnech 6. až 8. listopadu
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT, logo.

Kromě obecných informací se uchazeči o studium mohou přihlásit do kurzů výtvarné tvorby, deskriptivní geometrie nebo na přednášku o architektuře. 

Zájemci o studium na Fakultě architektury ČVUT budou mít v průběhu on-line dnů otevřených dveří příležitost ptát se nejen zástupců fakulty, ale také stávajících studentů na vše, co je o životě na Fakultě architektury ČVUT zajímá. Fakulta připravuje také kontaktní kurzy výtvarné tvorby a ateliérové výuky, které se ovšem uskuteční pouze za předpokladu, že to aktuální vládní opatření umožní.

Podrobné informace o on-line dnech otevřených dveří i informace o podmínkách přijetí je možné najít na webu www.fa.cvut.cz v sekci Uchazeči.  Termín podání přihlášek ke studiu na Fakultě architektury ČVUT je již 30. listopadu 2020. Přijímací řízení bude probíhat od 18. ledna do 31. března 2021.

Program on-line dnů otevřených dveří

Pátek 6. 11. 2020
13.30–15.00 - Vše o studiu na FA ČVUT - on-line přednáška s  diskusí o přijímacím řízení, studijních oborech, uplatnění uchazečů i o způsobu výuky na fakultě. Otázky bude možné pokládat přes chat. Přednáška bude streamovaná na YouTube kanálu Fakulty architektury ČVUT a bude ji možné shlédnout tamtéž i později.
15.00–16.15 - On-line kurz deskriptivní geometrie
16.30–18.00 - On-line kurz výtvarné tvorby

Sobota 7. 11. 2020
10.00–11.30 - On-line přednáška o architektuře, královské disciplíně umění
13.00–14.30 - On-line pokec se studenty Fakulty architektury ČVUT. Jedinečná příležitost poslechnout si pocity a dojmy ze studia od stávajících studentů. Uchazeči se mohou neformálně zeptat na vše, co je ohledně studia a chodu fakulty zajímá. On-line pokec připravují členové fakultního Spolku posluchačů architektury.

Neděle 8. 11. 2020
Nedělní kurzy proběhnou pouze, pokud to aktuální opatření dovolí. Proto bude registrace na ně spuštěna až koncem října.
9.00–12.00 – Kontaktní kurz Zažít ateliéry na zkoušku. Kurz je tematicky zaměřený podle studijních programů Architektura a urbanismus, Krajinářská architektura a Design. V ateliérech se studenti Fakulty architektury ve skupině s individuálním pedagogickým vedením učí vytvořit vlastní návrh na zadané téma, který kresbou, modelem i slovem zdokumentují a následně kultivovaně představí a obhájí před ostatními.
13.00–14.45, 15.00–16.45 a 17.00–18.45

Kontaktní přípravný kurz kreslení k talentovým zkouškám se zaměřením na perspektivu, proporce a prostor. Součástí kurzu jsou individuální konzultace domácích prací.

Bližší informace o dnech otevřených dveří poskytne Ing. arch. Michaela Mrázová, tel. 736 142 128, e-mail: michaela.mrazova@fa.cvut.cz.

Informace o přijímacím řízení ZDE.

Přihlášky na jednotlivé workshopy a kurzy on-line dnů otevřených dveří ZDE.

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

MUDr. Jiří Mašek byl položen dotaz

Korespondenční volba

Jak se bude prosím kontrolovat platnost dokladů (OP, pas a pod.) při korespondenční volbě ? Děkuji za info. Tůmová

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Ministerstvo spravedlnosti: Rada Evropy představila první globální úmluvu o umělé inteligenci a lidských právech

16:08 Ministerstvo spravedlnosti: Rada Evropy představila první globální úmluvu o umělé inteligenci a lidských právech

Parlamentní shromáždění a Výbor ministrů Rady Evropy daly zelenou první mezinárodní úmluvě o umělé i…