Fakulta architektury ČVUT vyhlašuje mimořádný termín přijímacích zkoušek a dne otevřených dveří

08.03.2017 18:36

Děkan Fakulty architektury ČVUT v Praze prof. Ladislav Lábus vyhlásil mimořádné přijímací řízení do bakalářských studijních programů Architektura a urbanismus a Krajinářská architektura pro akademický rok 2017/18. Zájemci o studium na Fakultě architektury ČVUT jsou zváni na mimořádný Den otevřených dveří, který se koná ve čtvrtek 23. března 2017 od 15.00 do 18.00 hodin v budově fakulty (Thákurova 9, Praha 6).

Fakulta architektury ČVUT vyhlašuje mimořádný termín přijímacích zkoušek a dne otevřených dveří
Foto: ČVUT
Popisek: ČVUT

Pro zájemce o studium jsou připraveny informace o studijních oborech, přijímacím řízení, setkání s pedagogy a studenty. Na programu je prohlídka moderní budovy od architektky Aleny Šrámkové, ve které od roku 2011 Fakulta architektury sídlí. V přízemí budovy bude připravena prezentace všech předmětů bakalářských studijních programů Fakulty architektury ČVUT a v ateliérech na sedmi podlažích si návštěvníci budou moci prohlédnout rozpracované semestrální práce i prostředí, kde budoucí architekti a krajináři pracují.

S prací pedagogů a absolventů fakulty se zájemci o studium seznámí prostřednictvím části výstavy FA ČVUT 1976 – 2016, přenesené z Galerie Jaroslava Fragnera. Výstava se konala v prosinci loňského roku u příležitosti 40. výročí znovuobnovení samostatné existence Fakulty architektury.

Program Dne otevřených dveří:
15.00 – 16.00 – Informace o studiu a přijímacím řízení
„akvárium“ místnost č. 152/153, přízemí

16.15 – 18.00 – Prohlídka budovy a návštěvy v ateliérech
sraz v přízemí u výtahů

Výstavy:
Prezentace předmětů bakalářských studijních programů FA ČVUT
FA ČVUT 1976 – 2016
Druhá kůže – studentská soutěžní přehlídka ATBS Ateliér I – bytové stavby

Mimořádné přijímací řízení do bakalářských studijních programů bude probíhat od 13. června do 14. července 2017. Termín pro podání přihlášek je 16. března až 30. dubna 2017 elektronicky na www.prihlaska.cvut.cz.

Podrobné informace jsou k dispozici na stránce přijímacího řízení.

reklama

autor: Tisková zpráva

Tomio Okamura byl položen dotaz

Mandát

Dobrý den, úmrtí pana Bašty je mi líto. Ale jak jsem se dočetla, on byl dlouhodobě vážně nemocný a mandát už nevykonával více jak rok. Přijde vám v pořádku, že takový politik (nemyslím tím jen pana Baštu, ale obecně) pobírá náhrady? Vy pořád tvrdíte, jak se tu plýtvá našimi penězi a toto podle vás n...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká pošta loni výrazně zlepšila své hospodaření

19:15 Česká pošta loni výrazně zlepšila své hospodaření

Ztráta České pošty za minulý rok se oproti roku 2022 snížila téměř o miliardu korun. Procentuálně se…