Jihomoravští zastupitelé schválili mimořádnou odměnu pro zaměstnance krajských příspěvkových organizací

12.11.2015 21:30 | Zprávy

Mimořádnou odměnu obdrží v závěru roku všech 18 016 zaměstnanců příspěvkových organizací Jihomoravského kraje, tedy škol, nemocnic, sociálních ústavů, muzeí či silničářů. Návrh hejtmana Michala Haška dnes (12. listopadu 2015) podpořilo krajské zastupitelstvo.

Jihomoravští zastupitelé schválili mimořádnou odměnu pro zaměstnance krajských příspěvkových organizací
Foto: Jihomoravský kraj
Popisek: Jihomoravský kraj

Jde o odměnu za přebytkové hospodaření Jihomoravského kraje a podle hejtmana Haška takový návrh vedení kraje bude předkládat i v příštích letech, pokud bude kraj hospodařit opět s přebytkem.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tisková zpráva

Kde by šetřilo hnutí ANO?

Jak chcete snížit dluh ČR? Plánujete nějaké zvýšení daní? Protože vy často říkáte, co je špatně, ale už neříkáte, co byste dělali vy.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Investice po povodních už přesáhly 170 milionů

22:03 Lesy ČR: Investice po povodních už přesáhly 170 milionů

Za více než 170 milionů zatím Lesy ČR opravily koryta vodních toků i lesní cesty v Moravskoslezském …