Pardubický kraj dokončil opravu náročného lesního úseku z Hrádku na Choceň

21.10.2019 7:37 | Zprávy

Další část opravované silnice mezi Ústím nad Orlicí a Chocní je od středy oficiálně v provozu. Úsek od lesní křižovatky se silnicí III/36016 po začátek obce Hrádek měří 705 metrů, vyšel investora, kterým je Pardubický kraj, na více než 47 milionů korun.

Pardubický kraj dokončil opravu náročného lesního úseku z Hrádku na Choceň
Foto: Pardubický kraj
Popisek: Základní podoba loga Pardubického kraje.

Modernizace úseku, který se nachází v nestabilním podloží, byla velmi náročná. Kromě zcela nové konstrukce vozovky byl řešen také odvodňovací systém a do kritických míst byl osazen zádržný systém.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Ing. Martin Kolovratník byl položen dotaz

Dočkáme nebo nedočkáme se vysokorychlostních tratí?

A taky navýšení celkové kapacity vlakových spojů? Neslibovali jste to snad před volbami? A co kvalitní silnice a dálnice, ty u nás někdy budou?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Česká televize završila karlovarský festival cenami

16:08 Česká televize završila karlovarský festival cenami

Jubilejní 60. ročník Mezinárodního filmového festivalu Karlovy Vary skončil pro Českou televizi výra…