Vojenská akademie Vyškov: Univerzita obrany a VeV-VA se dohodly na spolupráci v příštím roce

29.12.2020 9:10 | Zprávy

Rektorka-velitelka UO plukovnice gšt. Zuzana Kročová a velitel vyškovského Velitelství výcviku-Vojenské akademie (VeV-VA) brigádní generál Radek Hasala podepsali v pondělí Organizační ujednání, na jehož základě bude probíhat spolupráce obou institucí v roce 2021.

Vojenská akademie Vyškov: Univerzita obrany a VeV-VA se dohodly na spolupráci v příštím roce
Foto: Armáda ČR
Popisek: Armáda ČR, logo.

V zařízeních VeV-VA již tradičně probíhá příprava studentů Univerzity obrany v několika formách. Nováčci zde získávají profesní znalosti a dovednosti v průběhu základní přípravy. V dalších studijních ročnících pak následují profesní a odborné přípravy. V pondělí podepsaný dokument stanovuje pravidla spolupráce obou institucí, a to vše včetně ověření výstupů z učení v jednotlivých ročnících.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Tisková zpráva

Šlo podle vás o jasný komplot Blažka již od počátku?

Aspoň podle toho, na co v tomto článku poukazujete, jestli to je teda pravda, tak o co jiného šlo? A stačí podle vás to, že Blažek rezignoval? Není už toto protizákonné? https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Kordova-Marvanova-Ministerstvo-zatajilo-dulezity-dukaz-775472

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Lesy ČR: Kroužkování zvláště chráněných čápů černých na Rumbursku

7:33 Lesy ČR: Kroužkování zvláště chráněných čápů černých na Rumbursku

Tři mláďata čápů černých okroužkovali 24. června ornitologové z Kroužkovací stanice pražského Národn…