A to, že prezident pomlouvá vládu v zahraničí, to vám nevadí?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Souhlasím s tím, že doma ať se hraje utkání, ale pomlouvat v zahraničí vládu? K čemu je to dobré? Proč jste se neohradil i proti tomu?
Dobrý den, moc se v zahraniční politice neorientuji, ale stalo se něco zásadního, že teroristé opět začali páchat útoky?...
Komentář na facebookovém profilu k otravě řeky Bečvy kyanidem
Námi předložený návrh na přesun 15 centrálních úřadů do jednotlivých regionů, který jsme představili na konci září, jsme dnes předložili do Poslanecké sněmovny.
Komentář na facebookovém profilu k americkým prezidentským volbám
Této vládě zbývá do konce mandátu rok. Zdá se, že pro některé je to signál k zahájení období „po nás potopa“. Osobně ale odmítám asistovat u akcí, které by zasadily veřejným financím ránu, z níž se budou vzpamatovávat roky.
Komentář na facebookovém profilu k americkým prezidentským volbám
Budou to živnostníci, kteří budou muset rozhýbat českou ekonomiku poté, co skoční tak devastačně vedený boj proti šíření onemocnění COVID-19.
Komentář na facebookovém profilu k americkým prezidentským volbám
POKUD občané naší země/či kdekoliv jinde v Evropě/ NEBUDOU VYBAVENI k tomu, aby se mohli v kterémkoliv okamžiku napadení okamžitě, účinně a tvrdě bránit či bránit jiné spoluobčany napadené v jejich okolí, pak stát přijde vždy jen s křížkem po funuse
V poslední době se nejenom v USA ale všude v tzv. demokratickém světě oddělily dvě antagonistické skupiny. Na jedné straně progresivisté, na druhé straně demos, nebo-li lid s tzv. zdravým rozumem, nad který ta první skupina ohrnuje nos.
M.O. 3.11.2020
M.O. 3.11.2020
M.O. 3.11.2020
M.O. 3.11.2020
M.O. 3.11.2020
M.O. 3.11.2020
M.O. 3.11.2020
před Vánocemi nebo po Vánocích Renata Hašková invalidní seniorka z Prahy
Sněmovna minulý týden i díky hlasům poslanců SPD schválila jednorázový příspěvek pět tisíc korun důchodcům a pevný termín valorizace důchodů.
Milí sousedé, útlum, který přinesla první i druhá vlna koronavirové pandemie, se samozřejmě nevyhnul ani stavebnictví 🏠.