Zákaz spalovacích motorů od roku 2035 je třeba znovu otevřít a přehodnotit
V tom s vámi naprosto souhlasím, ale co jste udělal proto, aby k přehodnocení došlo? Přeci to byl hlavní bod vašeho programu a zatím vás o tom slyším jen mluvit
V tom s vámi naprosto souhlasím, ale co jste udělal proto, aby k přehodnocení došlo? Přeci to byl hlavní bod vašeho programu a zatím vás o tom slyším jen mluvit
Dobrý večer, hlasy mezi panem Sobotkou a Haškem nebyly na sněmu nějak výrazné, nemohl by někdy pan Hašek přeci jen řídit ČSSD?
Pane Humle, přežijí VV příští volby?
Kolik stojí provoz vlády?
Nedojde někdy na střídaní ve vedení KSČM, chtělo by to mladou generaci.....
Pane Ečeku, pokud by Váš pan 1. místopředseda a velevážený ministr financí stanul v čele TOP 09, myslíte, že byste vůbec přelezli hranici pěti procent?
Co říkáte na preference ODS?
Patentem císaře Josefa II byl církvi majetek odebrán a dán ji jako státní majetek k použití. Patent řešil i financování církví. Je tedy zřejmé,že ke krádeži nedošlo. Proč jste tedy podepsal dohodu s církvemi?
Od vyhlášení amnestie odcházející hlavy státu uplynula již řada týdnů. Stále však není jasné, jaký konkrétní postup doprovázel akt kontrasignace premiéra Petra Nečase. Úřad vlády o tomto nedisponuje žádnými informacemi či dokumenty.
Podle aktuálních informací pan ministr Miroslav Kalousek zastavil proplácení pěti dotačních evropských programů...
Sám bych se k této iniciativě nepřipojil, ale považuji ji za legitimní. Její význam nepochybně není zanedbatelný.
Formulář bude dostupný až po vstupu nařízení v platnost, kdy dojde ke zřízení platformy pro online řešení spotřebitelských sporů, v jejímž rámci bude formulář k dispozici. Stížnost bude možno podat v českém jazyce. Na platformě (zjednodušeně webová tránka) bude uveden postup, komu se stížnost postupuje a kdo o ní bude rozhodovat.
Senátor MUDr. Vladimír Dryml nesouhlasí se zamítavým postojem vlády vůči panašování politiků ve volbách do Poslanecké sněmovny.
Dobrý den, chtěla bych reagovat na váš článek. Podle čeho soudíte, že jste v regionu snad jedinou pravicovou stranou, založenou na hodnotách a slušném přístupu k lidem i práci? A myslíte si, že lidé nepřihlíží k vládní politice, kdy selhal především exministr Drábek a jeho projekty? Co je na nich slušného? A vzhledem k tomu, že jej tu nyní největší
Jste pověstný především svým antikomunismem. Jak nyní vnímáte, že je ministrem obrany bývalý člen KSČ, který prý do strany vstoupil se vznikem Charty 77 a vystoupil až v roce 1990? Když jste kandidoval na prezidenta upozorňoval jste na minulost některých kandidátů, a mě tak zajímá, zda tomu je i tentokrát, když jde o člověka, který byl jmenován pře
Na rozdíl od ČSSD navrhujete majetková přiznání i zpětně. A co retroaktivita a promlčecí lhůty?
Ministr dopravy Stanjura se před časem rozhodl zrušit projekt partnerství veřejného a soukromého sektoru (PPP) na jihočeské dálnici D3 v úseku Veselí nad Lužnicí po České Budějovice.
Jmenování Vlastimila Picka ministrem obrany považujeme za vítězství rozumu.