Poslední příspěvky z profilů

NATO

Tvrdíte, že pro USA nemá NATO smysl. Co pro nás? A kdo myslíte, že je dnes ten hlavní hegemon Čína nebo USA? Souhlasím s vámi, že Evropa to rozhodně není. Myslíte, že někdy bude? Jestli ano, tak my se toho asi určitě už nedožijeme, co myslíte?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:
DjChym
Občan DjChym má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

JUDr. Alena Schillerová, Ph.D.
Ing. Adam Scheinherr, MSc., Ph.D.
Slabovka
Občan Slabovka má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Jan Klán
Demokratická strana zelených - ZA PRÁVA ZVÍŘAT
JUDr. Martin Netolický, Ph.D.
Mgr. Vít Rakušan
lukas20191
Občan lukas20191 má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Jana Černochová
Ing. Jan Bartošek
Dr. Rostislav Kotrč
PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D.
Ing. Radim Fiala
vyky
Občan vyky má zaregistrovaný profil na ParlamentniListy.cz

Mgr. Bc. Hubert Lang
Dr. Rostislav Kotrč
doc. Ing. Karel Havlíček, Ph.D., MBA
Dr. Rostislav Kotrč
Dr. Rostislav Kotrč