Ostatky českých hokejistů jsou již v Moskvě

09.09.2011 16:55 | Zprávy
autor: ahe, olb

Ruský speciál s těly tří mrtvých českých hokejistů dnes přiletěl z Jaroslavle do Moskvy, kde ostatky zůstanou do příletu zvláštního letadla z Prahy. První záznamy získané z černých skříněk havarovaného letadla Jak-42 s hokejisty ukazují, že motory až do okamžiku pádu fungovaly.

Ostatky českých hokejistů jsou již v Moskvě
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří Šlégr

Ruský speciál s těly tří mrtvých českých hokejistů v pátek přiletěl z Jaroslavle do Moskvy, kde ostatky zůstanou do příletu zvláštního letadla z Prahy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Jak to je?

Musí nebo nemusí získat diplomati z Ruska získat povolení pro vstup do ČR? Prý jim stačí poslat e-mail. To jako vám nebo komu? Kdo teď o jejich vstupu do ČR rozhoduje a na základě čeho?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

22:31 Jihočeský kraj: Volyňská škola otevírá studentům cestu do světa

Vyšší odborná škola a Střední průmyslová škola ve Volyni znovu potvrdila, že patří mezi špičková vzd…