FOTO Další politik to zabalil v přímém přenosu. Usnul, pak si zívnul a šel se najíst. Vše během jednání o stovkách milionů

13. 3. 2018 15:05

Zastupitelstvo městské části Praha 10 v pondělí na svém jednání schválilo rozpočet na letošní rok. Rozpočet počítá s investičními výdaji ve výši zhruba 430 milionů korun, omezily se naopak běžné výdaje. Velmi důležitá část ovšem nebyla tak zajímavá pro každého. ParlamentníListy.cz totiž byly upozorněny, že během jednání usnul další politik, jedná se o Milana Maršálka z koalice VLASTA.

FOTO Další politik to zabalil v přímém přenosu. Usnul, pak si zívnul a šel se najíst. Vše během jednání o stovkách milionů
Foto: Hans Štembera
Popisek: Řízečky v zákulisí

„Podařilo se nám předložit rozpočet s nízkým schodkem, který ale zajistí další rozvoj naší městské části. Chceme podporovat oblasti, které sami občané považují za důležité, ať už se jedná o školství nebo sport,“ řekl k výše zmíněnému rozpočtu starosta městské části Vladimír Novák (ČSSD).

Jak jsme už poznamenali, ne každého rozpočtová část Prahy 10 zajímala. Maršálka z VLASTY to zřejmě zmohlo natolik, že usnul. Poté si zívnul, vstal a šel se najíst. Vše za doprovodu kamery, o které buď nevěděl, anebo ji nevnímal. Zajímavé je, že zavřené oči měl i ve chvíli, kdy hovořil jeho partajní kolega, kterým byl multifunkční Pavel Mareš.

ParlamentníListy.cz oslovily dotyčného a vcelku neznámého zastupitele Maršálka jak prostřednictvím emailu, tak i SMS. Ani na jednu z našich otázek, které zjišťovaly, proč odpoledne na jednání spal, nezodpověděl. Pokud tak učiní, jeho vyjádření doplníme.

Není to ovšem poprvé, co někdo takzvaně "zabral". Stalo se to opakovaně Jaroslavu Štěpánkovi z hnutí ANO či zástupci TOP 09 Jiřímu Nouzovi. Nikdo z vedení jednotlivých stran a hnutí z těchto prohřešků doposud nevyvodil jakoukoli odpovědnost.

Spánek, pak relax a jídlo. Režie Milana Maršálka z koalice VLASTA z Prahy 10

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: Tomáš A. Nový

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Bílá většina dopadne zle. Čelíme zlu! sdělil k migraci český umělec. Došlo i na Zemana a český národ

15:11 Bílá většina dopadne zle. Čelíme zlu! sdělil k migraci český umělec. Došlo i na Zemana a český národ

Hudebník a filmař Vladimír Merta se na serveru Info.cz vyjadřoval k dnešnímu světu. Babiš prý není ž…