Foldyna si to ostře vyřídil s profesorem Martinem C. Putnou

10.05.2016 14:54 | Zprávy

Sociálnědemokratického poslance Jaroslava Foldynu evidentně rozhořčil článek, který publikoval v Lidových novinách profesor Martin C. Putna.

Foldyna si to ostře vyřídil s profesorem Martinem C. Putnou
Foto: Radim Panenka
Popisek: Poslanec Jaroslav Foldyna (ČSSD) v motorkářské vestě

„Tentokrát nezdraví Bátoru, ale poblil slušné lidi!“ napsal Foldyna na sociální síti a doprovodil své sdělení řadou výmluvných emotikonů. Poslanec tak narážel na známou fotografii, na níž je Putna zachycen, jak nese transparent „Katolické buzny zdraví Bátoru“. Tuto fotografii Foldyna na svém facebookovém profilu také sdílel. A rýpl si do Putnovy menšinové sexuální orientace, když dodal: „Božínku kde má kabelku?“

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vam

Bc. Martin Bednář, MBA. byl položen dotaz

ÚSTAVA

Co přesně byste na Ústavě změnil? A ještě podle vás zřejmě volí lidé do senátu špatně, ale jak je podle vás možné, že ve volbách do sněmovny volí jinak? Protože tam má ANO většinu poslanců, zatímco v senátu je vás za ANO jen hrstka.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Situace vybuchla. Zákazníci O2 si jdou pro své peníze

18:30 Situace vybuchla. Zákazníci O2 si jdou pro své peníze

Neuběhl ani měsíc a operátor O2 opět svým zákazníkům připravil nemilé překvapení. Kdo dnes potřebova…